TeknoDiot
     
     
     

Karşınızda iOS 12 Konsepti!

Karşınızda iOS 12 Konsepti!

Apple’ın mobil cihazlar için geliştirdiği işletim sistemi olan iOS işletim sisteminin şuanda yayında olan iOS 11 sürümü mevcut. Ancak hayal gücünüzü zorlayacak iOS 12 konsepti yayınlandı.

iOS 11 ile birlikte kullanıcıların bazı sorunları var ancak kullanıcıların yüzdesel olarak memnun sayılırlar. Apple’ın Haziran ayında düzenleyeceği WWDC 18 etkinliğinde iOS 12 sürümü tanıtılacak. Tabi Apple cephesindee bazı çalışmalar mevcut ancak iOS 12 nasıl olacak henüz belli değil. iOS News And More isimli tasarımcı iOS 12’nin muhteşem konseptleri ile bu sorunun cevabını veriyor. Tasarımcı ayrıca iPhone X üzerinde iOS 12 konumlandırmış durumda.

[ilgiliicerik icerik_id=”12648″]

Karşınızda iOS 12 Konsepti! Karşınızda iOS 12 Konsepti! Karşınızda iOS 12 Konsepti! Karşınızda iOS 12 Konsepti! Karşınızda iOS 12 Konsepti! Karşınızda iOS 12 Konsepti! Karşınızda iOS 12 Konsepti! Karşınızda iOS 12 Konsepti!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Flash Bellek Virüs Temizleme Nasıl Yapılır?

Buğra Noyan

İlk Yerli Antivirüs Yazılımı ‘Chomar’ Yayınlandı!

Buğra Noyan

iOS 13.3 Fiziksel Güvenlik Anahtarlarını Destekliyor

Adil Anıl Öktem

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.