«
Karşınızda iOS 12 Konsepti! iOS Haberleri Yazılım Haberleri

Apple’ın mobil cihazlar için geliştirdiği işletim sistemi olan iOS işletim sisteminin şuanda yayında olan iOS 11 sürümü mevcut. Ancak hayal gücünüzü zorlayacak iOS 12 konsepti yayınlandı.

iOS 11 ile birlikte kullanıcıların bazı sorunları var ancak kullanıcıların yüzdesel olarak memnun sayılırlar. Apple’ın Haziran ayında düzenleyeceği WWDC 18 etkinliğinde iOS 12 sürümü tanıtılacak. Tabi Apple cephesindee bazı çalışmalar mevcut ancak iOS 12 nasıl olacak henüz belli değil. iOS News And More isimli tasarımcı iOS 12’nin muhteşem konseptleri ile bu sorunun cevabını veriyor. Tasarımcı ayrıca iPhone X üzerinde iOS 12 konumlandırmış durumda.

[ilgiliicerik icerik_id=”12648″]

Karşınızda iOS 12 Konsepti! iOS Haberleri Yazılım Haberleri   Karşınızda iOS 12 Konsepti! iOS Haberleri Yazılım Haberleri   Karşınızda iOS 12 Konsepti! iOS Haberleri Yazılım Haberleri   Karşınızda iOS 12 Konsepti! iOS Haberleri Yazılım Haberleri   Karşınızda iOS 12 Konsepti! iOS Haberleri Yazılım Haberleri   Karşınızda iOS 12 Konsepti! iOS Haberleri Yazılım Haberleri   Karşınızda iOS 12 Konsepti! iOS Haberleri Yazılım Haberleri   Karşınızda iOS 12 Konsepti! iOS Haberleri Yazılım Haberleri


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *