Karşınızda iOS 12 Konsepti!

Abone Ol 

Apple’ın mobil cihazlar için geliştirdiği işletim sistemi olan iOS işletim sisteminin şuanda yayında olan iOS 11 sürümü mevcut. Ancak hayal gücünüzü zorlayacak iOS 12 konsepti yayınlandı.

iOS 11 ile birlikte kullanıcıların bazı sorunları var ancak kullanıcıların yüzdesel olarak memnun sayılırlar. Apple’ın Haziran ayında düzenleyeceği WWDC 18 etkinliğinde iOS 12 sürümü tanıtılacak. Tabi Apple cephesindee bazı çalışmalar mevcut ancak iOS 12 nasıl olacak henüz belli değil. iOS News And More isimli tasarımcı iOS 12’nin muhteşem konseptleri ile bu sorunun cevabını veriyor. Tasarımcı ayrıca iPhone X üzerinde iOS 12 konumlandırmış durumda.

[ilgiliicerik icerik_id=”12648″]

Karşınızda iOS 12 Konsepti! Karşınızda iOS 12 Konsepti! Karşınızda iOS 12 Konsepti! Karşınızda iOS 12 Konsepti! Karşınızda iOS 12 Konsepti! Karşınızda iOS 12 Konsepti! Karşınızda iOS 12 Konsepti! Karşınızda iOS 12 Konsepti!

Göz atın:   Flash Bellek Virüs Temizleme Nasıl Yapılır?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu