Karşınızda God of War’ın Grafik Karşılaştırması

Kısa zaman önce PlayStation için özel çıkışını gerçekleştiren yeni God of War’ın grafik karşılaştırma videosu yayınlandı. Grafikler arasında oldukça fark olduğunu şimdiden söyleyelim.

IGN, E3 2016’da yayınlanan oynanış videosundaki grafikleri PlayStation 4 Pro’dan alınan final sürümü grafikleri ile karşılaştırarak bizlere nelerin değiştiğini gösteren bir video sundu. God of War’un tanıtım fragmanını eminim birçok PlayStation 4 sahibi izlemiştir. Bu yıl içerisinde PlayStation oyuncularının en çok beklediği oyunlar arasında olduğu kesin. İki yıl içerisinde yayınlanan farklı fragmanlar sonrasında oyunun ne gibi değişikler geçirdiğini görmemiz adına IGN, yeni bir video bizlere sundu.

[ilgiliicerik icerik_id=”15771″]

Karşınızda God of War'ın Grafik Karşılaştırması

Kratos’un God of War 3 ile sona eren Yunan mitolojisi macerasından sonra Nors mitolojisine geçiş yapan yeni bir oyun. God of War anlaşmalı noktalarda 319₺ fiyata satılmakta. Lafı fazla uzatmadan grafik karşılaştırmasına geçelim;

Göz atın:   God of War Satışları Milyonları Buldu!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu