TeknoDiot.com
   
     

Karşınızda Dünyanın En Pahalı Oyunu

Karşınızda Dünyanın En Pahalı Oyunu Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

Şuana kadar bir oyuna ne kadar verdiniz acaba? Peki bir oyunu en fazla ne kadar verebilirsiniz? Şuana kadar bir oyuna verdiğiniz ücretleri bir kenara koyun. 

Cinsellik içeren dövüş oyun serisi Dead or Alive’ın 25 Eylül‘de Dead or Alive 5’in beşinci yılına girmiş olacak. Yapımcısı olan Koei Tecmo’nun bir oyunu.

Dead or Alive 6 ne zaman gelecek? Bu soruyu Dead or Alive’ın yeni oyununu bekleyenler her zaman sormuştur. Dead or Alive 5 Plus,  Dead or Alive 5 Ultimate,  Dead or Alive 5 Last Round,  Dead or Alive 5 Ultimate Arcade ve Dead or Alive 5 Ultimate Core Fighters gibi aynı oyundan beş farklı versiyon çıkartmayı başarmışlardı. Geçen yıl çıkan Last Round DLC içeriği ile birlikte Dead or Alive 5’in tüm eklentilerinin bedeli de 633 dolar gibi inanılmaz bir seviyeye yükselmişti.  Eğer oyun içerisindeki her şeyi satın almak isterseniz 2.100 TL civarı bir ödeme yapmanız gerekiyor.

Bu ödeme üzerine de dünyanın en pahalı oyunu olarak oyun dünyasında liderliğe oturmuş durumda. Dead or Alive 6 için kapıları kapatacak olan şirket, Yosuke Hayashi‘nin söylediğine göre Dead or Alive 5 ile ilgili tüm çalışmalarını tamamladı.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.