Koronavirüs Karantina Sırasında En Çok İzlenen Netflix Dizileri

Netflix, dünyadaki insanların koronavirüs salgınından dolayı evlerinde vakit geçirdiklerini ve diziler izlediklerini ve bu süreçte en çok izlenen Netflix dizileri açıklandı.

Mart ayında Netflix’te en çok izlenen diziler listesi, koronavirüs karantina sürecinde insanların en çok ikiye katlandıkları diziyi yansıtıyor.

Pop kültürüyle ilgili en kesin şeylerden biri, kazananları ve kaybedenleri denemek ve seçmek için ne kadar belirsiz bir görevdir. Bir hit olarak neyin düşebileceğini ve unutulabilir filmlerin, TV şovlarının ve benzerlerinin tarihsel hurda yığınında neyin ortaya çıktığını tahmin etmek.

Netflix, koronavirüs salgını en kritik aşamasına girerken buzzy belgesel Tiger King’i bıraktı ve bu da ABD çapında kapanmalara ve karantinalara neden oldu ve Netflix’in bu çılgın yeni şovu keşfedilmeyi ve bing edilmeyi bekliyor.

Karantina Sürecinde En Çok İzlenen 10 Netflix Dizisi Belli Oldu

Her zaman olduğu gibi, akış arama motoru Reelgood ekibi, Mart ayında 2 milyondan fazla kullanıcının aktivitesinin bir özetini paylaştı.

Netflix, bu kullanıcıların en çok izledikleri zamanı gösterdiğini gösteriyor. Tiger King, listenin zirvesine yaklaşmadı, muhtemelen Mart ayına kadar Netflix’te görünmemesi gerçeğine atfedilebilir.

Koronavirüs Karantina Sırasında En Çok İzlenen Netflix Dizileri

Bu yazının altındaki tam listeden görebileceğiniz gibi, yabancı diziler aslında bu ayın Top 5 listesini içermekte. Karantina döneminde Netflix’in en popüler içeriklerinden birisi aslında, ekstantrik bir kaplan yetiştiricisi olan Joe Exotic’in hikayesinin anlatıldığı Tiger King oldu. La Casa de Papel de son sezonuyla fırtına gibi bir giriş yaptı. Ancak bu yapımlar sırasıyla Mart sonu ve Nisan başı yayına girdiği için listede kendilerine yer bulamadı.

  1. Love is Blind
  2. Elite
  3. Crash Landing on You
  4. Sex Education
  5. Stranger Things
  6. I Am Not Okay with This
  7. The Trials of Gabriel Fernandez
  8. Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
  9. La Casa de Papel
  10. Better Call Saul
Göz atın:   Bu Yıl Netflix'e Karışık Oynatma Özelliği Geliyor

 

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu