TeknoDiot.com
   
   

Karşınızda Google Pixel 2 XL’ın Tasarımı!

Karşınızda Google Pixel 2 XL'ın Tasarımı!
       

Geçen günlerde sizlere Google’ın Pixel serisinin yeni üyeleri Pixel 2 ve Pixel 2 XL modellerinin sızan görsellerini aktarmıştık.

Ancak bu sefer tam anlamıyla sızdı diyebiliriz. Google’ın Pixel 2 XL modeline ait olan görseller sızdırıldı. Google, Pixel 2 ve Pixel 2 XL modelleri için HTC firmasıyla anlaşmıştı. 18:9 ekranıyla dikkat çeken Google akıllı telefonda yuvarlatılmış köşeler bulunuyor.

Çerçevesiz bir ekrana çok yakın bir tasarım olduğu söylenebilir. Ön tarafından bakıldığı zaman aynı LG G6‘yı andırmakta. Ön tarafa daha detaylı bakıldığı zaman her iki hoparlör de ön tarafta konumlandırılmış durumda. Güncellenmiş Google Pixel Launcher da bu görsellerde yerini aldı. Her zaman Pixel Launcher’larda arama çubuğu üst tarafa konumlandırılmıştı ancak bu sefer güncellenmiş durumda alt tarafa konumlandırılmış.

Karşınızda Google Pixel 2 XL'ın Tasarımı!

Google Pixel 2 XL‘nin işletim sistemi Android 8.0 sürümü olması tahmin ediliyor. Ayrıyca gezinme tuşları da hala orijinal Pixel modelindeki gibi aynen duruyor. Yakın zamanda tanıtılacak olan Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL modelleri kullanıcıları memnun edebilecek mi?

Karşınızda Google Pixel 2 XL'ın Tasarımı!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.