Karşınızda Assassin’s Creed: Origins İçin Gelecek Olan Ücretsiz İçerikler - TeknoDiot.com

Karşınızda Assassin’s Creed: Origins İçin Gelecek Olan Ücretsiz İçerikler

Abone Ol 

Ubisoft’un sevilen oyun serilerinden Assassin’s Creed’in yeni oyunu olan Assassin’s Creed Origins’de bulunacak ücretsiz içerikler belli oldu.

Ubisoft şirketi Asassin’s Creed Origins ile birlikte birçok yeniliği de beraberinde getiriyor. Assassin’s Creed Origins dövüş mekaniklerine oldukça geliştirme yapılmış durumda. Oyuna gelen yenilikler ile birlikte ücretsiz etkinlikler de göze çarpıyor.

:: Assassin’s Creed: Origins’den Yepyeni Bir Video Geldi

:: Assassin’s Creed Origins’in Sistem Gereksinimleri

Çoğunluğun bildiği bir diğer ücretsiz içerik de oyuna gelen fotoğraf modudur. Bu mod ile birlikte oyuncular oyunu istedikleri yerden durdurup dilerlerse özel efektler de kullanarak fotoğraf çekebilecekler. Nomad Bazaar adlı ücretsiz etkinlikte Nomad adına sahip NPC her gün yeni görevler verecek ve görevin sonucunda sürpriz hediyelere sahip olunacak. Zaten oyunda neredeyse bazı şeyler ücretsiz olacağını duyurmuştu. Son olarak etkinliğin gerçekleşme sıklığı ise haftada 1 ya da ayda 1

Göz atın:   Assassin's Creed III Remastered Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu