TeknoDiot
     
     
     

Kahve Ambalajının Özellikleri

Kahve Ambalajının Özellikleri

Kahve ambalaj alanında en kaliteli ürünleri sunarak içecek olduğunuz kahveleri ilk gün ki tazeliğinde tutuyoruz. Ambalajımız hiçbir şekilde gıdayı bozacak malzemeler ile üretilmemektedir. Tamamen tazeliği ön plana tutacak ve sağlıklı bir şekilde üretim sağlanmaktadır. Kahvenin tadın herhangi bir değişiklik oluşturmaz. Genelde bazı ambalajlar da kahve tadını acı hale getirmektedir ve bu yüzden de bizlerin üretmiş olduğu tüm ambalaj çalışmalarımız da tazeliği koruduğu gibi aynı zamanda da ürünün tadında herhangi bir değişiklik oluşturmamaktadır.

Kahve Ambalajının Özellikleri

Kahve ambalajlarında Firmanızın amblemi ve bilgileri yer almaktadır, reklam çalışmanızda da en üstün grafik çözünürlüğünü ön planda tutmaktayız. Böylelikle de ambalajınız daha güzel bir gönümü de oluşturmaktadır. Buna istinaden de sizler kahve ambalaj alanında ki reklam çalışmanızın başarısını da elde etmiş olursunuz. Ambalajlar da kilit sistemi uygulanabilmektedir yani kullanıcı kahveyi birkaç kaşık aldıktan sonra yeniden kilitli ambalaj sayesinde kahvesinde ki tazeliği ambalaj açılsa dahi koruyabilmektedir. Yüksek bariyer sistemi ile de Kraft – alüminyum doypack ambalaj tercih edilerek tazeliği korumada büyük bir etken göstermektedir. Ürünün muhafazası ortalama beş ay ise bu sayede bir yıla yakın bir tazelikte korumayı başarmaktadır. Kahve ambalajı  bu yüzden de tazeliği koruma adına son teknoloji kullanılarak üretilmektedir ve ürünler tamamen tazeliği koruyarak ambalajın kalitesini ön planda tutmaktadır.

Tüm ambalaj çalışmalarımız da firmanızın en iyi şekilde reklamını ön planda tutmaktayız, böylelikle de hafızada kalıcı bir reklam çalışması ile ambalajı kullanıcı gördüğü anda markanızı da aklında tutabilmektedir. Kahve ambalaj çalışması içerisin de yer alan bu reklam çalışması da tüm ambalaj çalışmalarımız da yer almaktadır.  Ambalajlarımızın kalitesi ile birlikte ürünlerinizi bir bütün hale getiriyoruz ve kullanıcıların vazgeçilmez adresi oluyorsunuz. Firmanızın daha iyi bir şekilde ürün pazarlama alanında gerekli olan en iyi ambalaj çalışmamızı sergileyerek sizlere daha fazla müşteri potansiyelini elde ediyoruz ve unutulmaz tazelikte ki kahve tadını tüm müşterilerinize sunmanız da ortak oluyoruz. Böylelikle de ambalajlarımız ile birlikte firmanızı daha üstün bir konuma getirerek satış konusunda da piyasada ki gücünüze ulaşmış oluyorsunuz.

Kahve Ambalajının  ve Kraft – Alüminyum Doypack Özellikleri

Alüminyum Doypack; kullanılan malzemeler ile modern ve yüksek bariyer sağlar. Ambalajlara kilit uygulanabilir, baskı yapılabilir. Kahve ürünleri için valf uygulanabilir. Ambalaj içerisinde ki ürünlerin tazeliğini korur. Gıda ve gıda dışı kullanımına uygun bir malzemelerdir. Kuru yemiş, baharat, kuş yemi, balık yemi, bitki çayları, şekerleme, kuru gıda vb. ürünler için kullanılabilir.

Kaynak: http://eskaambalaj.com/urunler/kahve-ambalaji/

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Kişisel Gelişim ve Girişimciliğe Önem mi Veriyorsunuz?

TeknoDiot Bey

İstanbul Araç Kiralama | www.adorenty.com

Buğra Noyan

Esenyurt Demirdöküm Kombi Servisi

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.