Kadınlar Fortnite'tan Şikayetçi!

Kadınlar Fortnite’tan Şikayetçi!

Abone Ol 

Dünya üzerinde 3.5 milyon oyuncuya sahip olan son zamanların en popüler oyunlarından bir tanesi olan Fortnite’ın başı şu sıralar kadınlar ile dertte. Kadınlar Fortnite’ı şikayet etti.

takipçi satın al
takipçi satın al

3.5 milyon oyuncuya ev sahipliği yapan Fortnite’ın şu sıralar kadınlar ile başı dertte. Fortnite, son günlerde kadınların fazlasıyla tepkisini çekiyor. Erkek arkadaşlarının oyuna kendini çok fazla kaptırdığını ileri süren şikayetçi kadınlar, Change.org‘da bir imza kampanyası başlattılar. Başlatılan imza kampanyasına şimdiden 500’den fazla kadın katılım gösterdi.

[ilgiliicerik icerik_id=”12978″]

Fortnite’ın yasaklanmasını isteyen kadınlar bir kampanya başlattı. Fortnite’ın dünya çapında yasaklanması için Epic Games Fortnite’dan kurtul başlıklı dilekçeye imza atmaya başladı.

Oyun hakkında, ”Erkek arkadaşlarımızın hayatlarını ele geçiriyor ve onların beynini yıkıyor.” tanımlamasında bulunan kadınların Fortnite‘dan kurtulma çalışmaları bir sonuca varabilirmiş gibi görünmese de bunu zaman gösterecek.

Fortnite‘ın oyuncu sayısı her geçen gün ciddi ölçüde artmaya devam ediyor ve bu artış devam da edecek gibi duruyor.

Göz atın:   PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam’de Oyuncu Rekoru!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!