Kadınlar Fortnite’tan Şikayetçi!

Dünya üzerinde 3.5 milyon oyuncuya sahip olan son zamanların en popüler oyunlarından bir tanesi olan Fortnite’ın başı şu sıralar kadınlar ile dertte. Kadınlar Fortnite’ı şikayet etti.

3.5 milyon oyuncuya ev sahipliği yapan Fortnite’ın şu sıralar kadınlar ile başı dertte. Fortnite, son günlerde kadınların fazlasıyla tepkisini çekiyor. Erkek arkadaşlarının oyuna kendini çok fazla kaptırdığını ileri süren şikayetçi kadınlar, Change.org‘da bir imza kampanyası başlattılar. Başlatılan imza kampanyasına şimdiden 500’den fazla kadın katılım gösterdi.

[ilgiliicerik icerik_id=”12978″]

Fortnite’ın yasaklanmasını isteyen kadınlar bir kampanya başlattı. Fortnite’ın dünya çapında yasaklanması için Epic Games Fortnite’dan kurtul başlıklı dilekçeye imza atmaya başladı.

Oyun hakkında, ”Erkek arkadaşlarımızın hayatlarını ele geçiriyor ve onların beynini yıkıyor.” tanımlamasında bulunan kadınların Fortnite‘dan kurtulma çalışmaları bir sonuca varabilirmiş gibi görünmese de bunu zaman gösterecek.

Fortnite‘ın oyuncu sayısı her geçen gün ciddi ölçüde artmaya devam ediyor ve bu artış devam da edecek gibi duruyor.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı