TeknoDiot.com
   
     

Just Cause 4’ün Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Just Cause 4'ün Oynanış Fragmanı Yayınlandı Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

Square Enix ve geliştirici Avalanche Studios, Just Cause 4 için üç buçuk dakika uzunluğunda yeni bir oynanış fragmanı yayınladı.

Square Enix ve geliştirici Avalanche Studios, Just Cause 4 için üç buçuk dakika uzunluğunda yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Yayınlanan oynanış fragmanının odak noktası ise ”tornado”. Evet tornado!

Çatışma, baskı ve şiddetli hava koşullarının hüküm sürdüğü Güney Amerika ülkesi Solís’te geçecek olan oyunda, ana karakterimiz Rico Rodriquez’in ne pahasına olursa olsun geçmişi hakkındaki gerçekleri ortaya çıkarmak üzere bir maceraya atılıyoruz.

[sp-related style=”dark” id=”20711″]

Hollywood tarzı aksiyonu sizlere sunacak olan Just Cause 4, seriye yeni bir soluk getirecek gibi duruyor. Çatışma anlarında aksiyon çıtasını yükseltmek için yeni girişimlere el atan Avalanche Studios, bakalım nasıl bir hikayeyle oyuncuların karşısına çıkacak?

Just Cause 4, 4 Aralık 2018’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için raflardaki yerini almış olacak. Yayınlanan tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

İşte Just Cause 4 ilk oynanış fragmanı


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.