TeknoDiot
   
   

Just Cause 4’e Ön Siparişte Ucuz Fiyata Sahip Olun

Just Cause 4'e Ön Siparişte Ucuz Fiyata Sahip Olun

Just Cause 3’te yarım kalan macera Just Cause 4 ile devam ediyor. Just Cause 4 normalde 4 Aralık tarihinde çıkışını yapacak. Ancak şuanda Just Cause 4 ön siparişe açıldı. Eğer sizde Steam’den daha ucuza Just Cause 4’e sahip olmak isterseniz buyun haberimize.

Just Cause 3 macerası Just Cause 4 ile devam ediyor! Çatışma, baskı ve aşırı hava koşullarının büyük bir Güney Amerika dünyası evi olan Solis’e hoş geldiniz dostlar. Sebep Just Cause 4’te, her ne pahasına olursa olsun, geçmişiyle ilgili gerçekleri gözden geçirmek için Solis’daki Rico Rodriguez arazisi görür. Kanatçınıza takıl, tamamen özelleştirilebilir kanca kancasını donat ve gök gürültüsünü getirmeye hazırlan!

Just Cause 4'e Ön Siparişte Ucuz Fiyata Sahip Olun

[ilgiliicerik icerik_id=”19315″]

Just Cause 4 hem Xbox One hem de PlayStation 4 için 4 Aralık’ta yayınlanacak. Ayrıca şuanda ön siparişte olan Just Cause 4‘e Foxngame üzerinden sipariş verebilir çıkış tarihi itibari ile oyuna sahip olabilirsiniz. Just Cause 4, türünün en iyisi grafikler ve oynanıştan çığır açan oyun modları ve oyuncuları içine çekmekte.

Foxngame üzerinde ön siparişte olan Just Cause 4 Standart sürümü 159,50 TL fiyat etiketine sahip, Just Cause 4 Gold Edition sürümü 236,53 TL fiyat etiketine sahip. Just Cause 4 Digital Deluxe Edition sürümü ise 184,61 TL fiyata sahip. Gelin şimdi Steam ve Foxngame fiyatlarını karşılaştıralım ve kararı siz verin.

  • Foxngame – Just Cause 4: 159,50 TL
  • Steam – Just Cause 4: 209,00 TL

  • Foxngame – Just Cause 4 Digital Deluxe Edition: 184,61 TL
  • Steam – Just Cause 4 Digital Deluxe Edition: 236,68 TL

  • Foxngame – Just Cause 4 Gold Edition: 236,53 TL
  • Steam – Just Cause 4 Gold Edition: 303,24 TL

Foxngame üzerinden uygun fiyata Just Cause 4’e sahip olmak isterseniz buraya tıklamanız yeterlidir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.