John Wick: Chapter 3 Filmi Avengers Endgame'i Zirveden İndirdi! - TeknoDiot.com

John Wick: Chapter 3 Filmi Avengers Endgame’i Zirveden İndirdi!

Zirvenin yeni lideri John Wick 3 oldu! Daha vizyona çıkalı 5 gün olan John Wick: Chapter 3 – Parabellum zirveye oturmayı başardı.

Ünlü aktör Keanu Reeves’in başrolünde olduğu John Wick 3, vizyon açılışını yaklaşık 250 bin seyirciyle yaptı ve gişenin yeni lideri oldu. Box Office Türkiye’nin verilerine göre, geçtiğimiz perşembe günü vizyona giren John Wick 3: Parabellum, hafta sonunda 219 bin 805 kişi tarafından izlendi. Toplamda 250 bin 483 kişi tarafından izlenen ve gişenin lideri olan filmin toplam hasılatı ise 4 milyon 760 bin 49 TL oldu.

Halen vizyonda olan Avengers: Endgame ise vizyona girmesinin üzerinden 4 hafta geçmesine rağmen, en çok izlenen ikinci film oldu. Film toplamda 2 milyon 416 bin 747 kişi tarafından izlendi. Ardından gelen film Pokemon Dedektif Pikachu ise toplamda 114 bin 124 kişi tarafından izlendi.

John Wick: Chapter 3 Filmi Avengers Endgame'i Zirveden İndirdi!

İLGİLİ İÇERİK: John Wick 3 Filminin Maliyeti Ne Kadar?

John Wick 3 zirvenin yeni ismi!

ABD verilerine baktığımız zaman ise John Wick: Chapter 3 – Parabellum, ilk haftasında zirveye yerleşerek Avengers: Endgame‘i yenilgiye uğratıyor. John Wick 3, açılışını 57,025,000$ ile yapıyor. Onu takip eden film ise Marvel‘ın en önemli filmlerinden biri olan ve tüm dengeleri alt üst eden Avengers: Endgame oluyor. Endgame hafta sonu 29,411,000$ gişe hasılatı elde ederken dördüncü haftasında toplamda 770,805,870$ elde etmiş oluyor.

İkinci haftasında bulunan Pokemon Detective Pikachu, listenin üçüncü sırasına yerleşiyor. Ryan Reynolds’ın seslendirmesiyle hayat bulan film, hafta sonu 24,815,000 dolar elde ederek toplamda 94,001,846 dolara ulaşıyor. Can Dostum’un devam halkası olan A Dog’s Journey, haftanın dördüncü filmi oluyor. A Dog’s Journey, hafta sonu 8,000,000$ elde ederek vizyona giriş yapıyor. Haftanın beşinci film, geçtiğimiz hafta üçüncü sırada bulunan Anne Hathaway ve Rebel Wilson başrollü The Hustle oluyor. The Hustle, hafta sonu 6,080,788$, toplamda ise 23,145,512$ elde ediyor.

Göz atın:   Avengers: Infinity War İlk Fragmanı Yayınlandı!

John Wick: Chapter 3 Filmi Avengers Endgame'i Zirveden İndirdi!

John Wick 3 konusu

John Wick: Chapter 3 – Parabellum, gizli suikastçı birliğinden atılan John Wick‘in, kellesi karşılığında ödül almak için peşine düşen suikastçılara karşı verdiği mücadeleyi konu ediyor. John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel’de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir.

İşi bitmiş olması gereken John’a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John’un New York City’den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu