John Wick 3 Geliyor!

Efsane filmlerden olan John Wick geri dönüyor. Üçüncü filmi ile izleyici karşısına çıkmayı hazırlanıyor. John Wick 3 geliyor!

 John Wick: Chapter Three ismiyle anılan filmin ne zaman vizyona gireceği de belli oldu. John Wick’in ikinci filmi olan  John Wick: Chapter 2 ismi ile beyaz perdede izleyiciler ile buluşmuştu. John Wick karakterine Kanadalı ünlü aktör Keanu Reeves canlandırıyor.

Keanu Reeves’ın oynadığı filmler gerçekten çok aksiyonlu ve başarılı diyebiliriz. Oyunculuğun yanı sıra John Wick film ekibi de taktire şayan olduğunu söyleyelim. Zaten ekip ve oyunculuğa çok fazla takdir topluyor. Ünlü aktör Keanu Reeves üçüncü filmin de başrolünü üstlenecek. John Wick’in yönetmeni Chad Stahelski‘nin John Wick 3’te de yönetmenlik koltuğuna oturması bekleniyor. Senaryoyu ise çok beğeni alan John Wick 2’in senaryosunu yazan Derek Kolstad üstlenecek. İkinci filmde yaşananlara büyük etkisi olan bazı kahramanları bir kez daha görmeyi umuyoruz. John Wick 3, daha başa olacak gibi.

Film hazırlık sürecinde bir aksilik yaşanmazsa John Wick: Chapter Three iki sene sonra bizimle. Yani John Wick 3,  17 Mayıs 2019‘da izleyenlerle buluşması bekleniyor.

Göz atın:   Merakla Beklenen John Wick 3'ün İlk Fragmanı Yayınlandı!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu