TeknoDiot
     
     
     

Jaybird, X4 Kablosuz Sporcu Kulaklığını Duyurdu

Jaybird, X4 Kablosuz Sporcu Kulaklığını Duyurdu

Koşucular ve açık hava sporcuları için kulaklık tasarlayan Jaybird, ödüllü X serisinin yeni üyesi Jaybird X4 Kablosuz Spor Kulaklığı’nı duyurdu.

Koşu ve bisiklet sporları gibi hareket halindeki sporcular için özel olarak tasarlanan kulaklık, serinin önceki üyelerinden farklı olarak ter geçirmez yapısının yanı sıra IPX7 su geçirmezlik sertifikasıyla yağmur, kar ve maksimum 1 metre derinlikteki suya karşı tam koruma sağlıyor.

Jaybird X4, değişik boyutlarda tasarlanan yeni ultra yumuşak silikon uçlarıyla, farklı kulak yapılarına uyum sağlayarak gelişmiş konfor ve ergonomi sunuyor. Tam şarjla kesintisiz 8 saat çalışan Jaybird X4’ün bataryası, 10 dakikalık şarj işlemiyle 1 saat müzik dinlemeye imkân tanıyor.

Jaybird, X4 Kablosuz Sporcu Kulaklığını Duyurdu

Jaybird için özel olarak tasarlanan termo-reaktif köpük özellikli Comply Ultra süngerleriyle kulak kanallarına konforlu ve sağlam bir şekilde tutunan kulaklık, yeni Speed ​​Cinch kordon yönetim sistemi sayesinde kullanıcıların ense kısmında kalan kablonun uzunluğunu en konforlu biçimde ayarlamalarına olanak sağlıyor.

Jaybird, X4 Kablosuz Sporcu Kulaklığını Duyurdu

Çok yönlü mikrofonu sayesinde, aramaları ve sesli asistanları sorunsuz bir şekilde yönetebilmeyi sağlayan Jaybird X4, tüm koşullarda temiz ve net bir ses iletimi sağlıyor.

Uzun koşular ve dağ bisikleti turlarından, yüksek zirvelere ve toz içinde kaldıkları günlere kadar, açık havaya olan tutkularının ürün tasarımlarını etkilediğini belirten Jaybird CEO’su Jamie Parker, “Yeni Jaybird X4, hayallerimizdeki çok yönlü kulaklığın somutlaşmış hali… Bu sağlam ve su geçirmez kulaklık, koşmak, sürünmek ve bisiklete bitmek gibi her türlü zorlu koşulda rahatlıkla kullanılabiliyor.” dedi.

Jaybird, X4 Kablosuz Sporcu Kulaklığını Duyurdu

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Apple, AirPods ve AirPods Pro Üretimini Çoğaltacak!

Hüseyin Ceylan

Samsung Galaxy Buds+ Videoda Ortaya Çıktı!

Buğra Noyan

Ses Sistemleri Mağazası: Sefada.com

TeknoDiot Bey

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.