TeknoDiot.com
   
Image default
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » İşte Samsung Galaxy Note 8’in Satış Tarihi ve Fiyatı!

İşte Samsung Galaxy Note 8’in Satış Tarihi ve Fiyatı!


Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 dün New York’ta Samsung’un bir etkinliğinde tanıtıldı. İşte Galaxy Note 8’in çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı.

18 Eylül’de Türkiye’de satışa sunulacak olan yeni amiral gemisi Galaxy Note 8’e ön siparişle sahip olanları farklı sürprizler bekliyor. Tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil olarak 4.999 TL olacak. Galaxy Note 8, Gece Siyahı, Orkide Grisi ve Altın Sarısı renk seçenekleri ile satışa çıkacak. 24 Ağustos’tan itibaren Samsung Online Mağazasında  18 Eylül tarihine kadar Galaxy Note 8 için ön sipariş veren kullanıcılar 500 TL değerindeki hediye çeki kazanacaklar.

:: Samsung Galaxy Note 8 Tanıtıldı! Hakkında Her Şey!

Samsung‘un açıklamasına göre bu muhteşem sürprizler 18 Eylül’den sonra da devam edecek. 19 Eylül gününden itibaren 6 Ekim tarihine kadar ise Galaxy Note 8 satın alan kullanıcılar 300 TL’lik Samsung’un online mağazasından akıllı telefon aksesuar hediye çekini kazanabilecekler.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Xiaomi Mi 10 Ekran Koruyucusu Sızdırıldı, Kavisli Ekran ile Geleceği Tahmin Ediliyor!

Hüseyin Ceylan

Samsung Cihazlarına Yenilik Getiriyor!

Hüseyin Ceylan

Far Cry 5 İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

Buğra Noyan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.