İşte Karşınızda Sigma - TeknoDiot.com

İşte Karşınızda Sigma

Abone Ol 

Overwatch’ın bir sonraki kahramanı, yerçekimini kontrol eden bir bilim adamı olan Sigma.

takipçi satın al
takipçi satın al

Blizzard, Overwatch saflarına katılan 31. kahramanı açıkladı. Bugün şirket, yerçekimini bir şekilde kontrol etme yeteneği kazandığı bir tür dramatik olaydan kurtulmuş bir bilim adamı olan Sigma‘ yı gösteren kısa bir animasyonlu fragman yayınladı. Sigma karavanda “Yerçekimi bir koşum takımıdır” diyor. “Koşumdan faydalandım.” Blizzard ayrıca onu “canlı bir silah olarak kullanıldığından habersiz, evrenin sırlarını çözmeyi uman eksantrik bir astrofizikçi” olarak nitelendirdi.

Ne yazık ki, animasyonlu klip çoğunlukla oyunda Sigma‘ yı göstermiyor, bu yüzden özel yetenekleri ve hatta hangi kahraman sınıfı olduğu hakkında hiçbir şey bilmiyoruz.

Sigma, Şubat ayında savaş doktoru Baptiste‘ in serbest bırakılmasını takip ediyor ve yaklaşmakta olan ilk çıkışı Blizzard’ ın çok oyunculu atıcıları için yoğun bir zamanda başlıyor. Geçtiğimiz hafta, geliştirici yakın zamanda oyuncuların belirli karakterlere ve rollere daha iyi odaklanmalarını sağlayan yeni bir “rol kuyruğu” özelliği geliştirdi ve bu yılın başlarında, Overwatch Atölyesi erken başarısı için giriş yaptı. Bu arada, e-spor dünyasında, geçen hafta, Blizzard ev ve deplasman maçlarının gelecek yıl Overwatch Liginde nasıl çalışacağını da detaylandırdı.

Sigma’ ya gelince, Blizzard’ ın taklidi ve ifşa ettiği açıklığı göz önüne alındığında, bu hafta sonunda karakter hakkında ve nasıl oynadığı hakkında daha fazla şey öğrenebiliriz.

Göz atın:   Oyuncular Kendi Overwatch'unu Yapacak!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!