İşte iPhone Modellerinin Tanıtılacağı Alan: Apple Park

Apple’ın yeni iPhone modellerini tanıtmasına az bir zaman kaldı. Apple, yeni iPhone’ları Apple Park’taki Steve Jobs Tiyatrosuna bir göz atın.

Yeni iPhone modelleri 12 Eylül’de tanıtılacak. Apple Park’taki Steve Jobs Tiyatro Salonu’nun yapım aşamasındaki görüntüleri sızdırıldı. Apple Park’taki Steve Jobs Tiyatrosunda harıl harıl bir çalışma sürüyor. Ekipler 12 Eylül’e salonu hazır hale getirmeye çalışıyor.

:: Tanıtılacak Yeni iPhone Modellerinin İsmi Ne Olacak?

1.000 kişilik tiyatro salonu, ana kampüse bakan bir tepede Apple Park’ın ana halkasının dışında bulunuyor. Salonun büyük bir kısmı yer altında olduğundan dolayı salonun içerisi gizemini korumakta. Apple Park 2.8 milyon metrekare alana sahip Apple’ın yeni üssü olacağı kesin.

İşte iPhone Modellerinin Tanıtılacağı Alan: Apple Park İşte iPhone Modellerinin Tanıtılacağı Alan: Apple Park

Apple Park tamamen açıldığında, içinde Ar-Ge tesislerine, Apple mağazasına, iki kilometre uzunluğundaki koşu ve yürüyüş yollarına sahip olacak. Dahası da olacak gibi çünkü 2.8 milyon metrekarelik bir alandan bahsediyoruz. Dünyanın en büyük güneş enerji tesisatlarını da barındıracak. 12 Eylül’de yeni iPhone modellerini ve Apple Park’ta bulunan Steve Jobs Tiyatro Salonunu göreceğiz.

Göz atın:   2019 Model iPhone XI Max'ın Bazı Özellikleri Sızdırıldı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu