TeknoDiot
     
     
     

İşte iPhone 8’de Uygulamalar Böyle Gözükecek!

İşte iPhone 8'de Uygulamalar Böyle Gözükecek!

Mobil pazarın popüler markalarından biri olan Apple’ın yeni iPhone modeli yakın zamanda piyasada yerini alacak.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile umduğunu bulabilen Apple firması yakın zamanda da yeni iPhone modelini piyasaya sürmek için kollarını sıvadı. iPhone 8’in tasarım olarak da çok farklı bir şekilde gelecek olması da herkesi daha fazla heyecanlandırmıştı.

UX tasarımcısı Maksim Petriv, hazırladığı görseller ile nasıl gözüküyor bunu göreceğiz. Üst tarafı girintili çıkıntılı olarak iPhone 8’in görselleri sızdırılmıştı. Tasarımcı Petriv ise buna uyarak yeni bir iPhone 8 uygulama ekran görselleri hazırladı.

iPhone 8’de Uygulamalar Nasıl Gözükecek?

iPhone 8, tasarımının nasıl görüneceğini hemen hemen anlamış durumdayız. Yayınlanan uygulama görsellerinde popüler uygulamalar yer almakta. Film izleme uygulaması Netflix ve popüler müzik uygulaması olan Spotify‘da yerini almış durumda. Peki iPhone 8‘in tasarımından dolayı uygulamalar iPhone 8′de nasıl gözüküyor sizce? İşte bunun cevabı hemen aşağıda bulunan görsellerde.

İşte iPhone 8'de Uygulamalar Böyle Gözükecek! İşte iPhone 8'de Uygulamalar Böyle Gözükecek!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Canon’dan Yeni Fotoğraf Makinesi!

Yusuf Karcılar

Motorola Edge+ Özellikleri ve Render Görselleri Ortaya Çıktı!

Buğra Noyan

Samsung Gelecek Yıl Daha Çok Katlanabilir Telefon Satmayı Planlıyor

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.