İşte GTA VI Hakkındaki Bilgiler

Rockstar Games’in açık dünya oyun serisi GTA’nın 6. üyesi olan GTA 6 hakkında ki tüm bilgiler bu haberimizde.

GTA 6 diğer türlü olarak da Rockstar Games GTA serisinde bulunan seri numaralarını her zaman roma rakamlarıyla yazıyor. GTA VI desek yeri. Şimdi Rockstar Games, GTA San Andreas’i 2004 yılında piyasaya çıkarmıştı. GTA IV’ü ise 2008 yılında. GTA V’i de 2013 yılında piyasaya sürmüştü.

Demek ki Rockstar Games, GTA serisinde yer alan oyunları 3-4 yıl aralıklarla piyasaya çıkarmış durumda. Şimdi de GTA VI’ya bakınca bu yıl aralıklarla çıkacağı kesin gözüyle bakılıyor. Bu zamana kadar en iyi kitleyi yakalayan GTA V oldu ve oyuncular tarafından çok sevildi. Rockstar Games‘de bu başarıyı sonlandırmak istemiyor ve GTA VI için kolları sıvadı. GTA VI muhtemelen 2020 yılından önce çıkmayacaktır.

Yabancı kaynaklara bakılınca Rockstar Games’in GTA VI için tüm Amerika’yı kapsayan bir harita geliştirdiğini bahsediyor.  GTA VI’da daha önce görülmemiş büyüklükte ve gerçeklikte bir harita sunması oyuncuların da beklentisi. GTA VI’de ilk kez kadın bir karakter yer alabilir. Rockstar Games’ın kurucusu Sam Houser, 2013 yılında The Guardian’a verdiği röportajda şöyle demişti; “oyuna bir kadın karakter eklemenin her zaman akıllarında olduğunu, fakat GTA V’de bunu düşünmediklerini” söylemişti. Ama oyuncularında beklentisi bir kadın karakter. Rocktar Games, bunu GTA VI’de yapabilir. Şuanlık GTA VI hakkında ki bilgiler bu kadar. Haberler ve yeni detaylar çıktıkça sizlere aktaracağız.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı