İşte Dünyanın En Pahalı Akıllı Saati!

İşte Dünyanın En Pahalı Akıllı Saati!

Abone Ol 

Pahalı teknolojik cihazlar her zaman pahalı olunca her zaman şaşırtıcı olmuştur. İşte dünyanın en pahalı giyilebilir cihazı. 1 milyon TL fiyatı ile en pahalı Android akıllı saat.

Google Android Wear tabanlı Tag Heuer Modular Connected 45 akıllı saat 1,000.600 dolar fiyat etiketi ile ağızları açık bıraktı. Bu cihazla birlikte, yeni duyurulan en pahalı Android akıllı saat Tag Heuer Connected Full Diamond modelini duymamışsınız demektirGoogle Android Wear 2.0 tabanlı üründe AMOLED ekranWi-FiBluetoothNFCGPS ve Intel Atom Z34XX işlemci bulunuyor.

NBA Jam Tekrar Mı Geliyor?

İşte Dünyanın En Pahalı Akıllı Saati!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Tag Heuer saat markası genellikle normal saatleri dahi ucuz olmayan tarzdan. Salon International de la Haute Horlogerie Genève ya da kısa adıyla SIHH 2018 etkinliğinde tanıtımı gerçekleştirilen Connected Full Diamond, üzerinde 197 bin dolar değerinde 589 elmasla lüksü doruklara taşıyor. Yani yaklaşık 918 bin TL fiyata sahip olan akıllı saat, en pahalı olma ünvanının da sahibi oldu. Akıllı saatte bulunan üstünde bulunan elmasların tanesi 334 dolar.

Göz atın:   Oppo'nun Wear OS ile Çalışacak Yeni Akıllı Saati: Oppo Watch

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu