«
İşte Dünyanın En Pahalı Akıllı Saati! Giyilebilir Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri

Pahalı teknolojik cihazlar her zaman pahalı olunca her zaman şaşırtıcı olmuştur. İşte dünyanın en pahalı giyilebilir cihazı. 1 milyon TL fiyatı ile en pahalı Android akıllı saat.

Google Android Wear tabanlı Tag Heuer Modular Connected 45 akıllı saat 1,000.600 dolar fiyat etiketi ile ağızları açık bıraktı. Bu cihazla birlikte, yeni duyurulan en pahalı Android akıllı saat Tag Heuer Connected Full Diamond modelini duymamışsınız demektirGoogle Android Wear 2.0 tabanlı üründe AMOLED ekranWi-FiBluetoothNFCGPS ve Intel Atom Z34XX işlemci bulunuyor.

NBA Jam Tekrar Mı Geliyor?

İşte Dünyanın En Pahalı Akıllı Saati! Giyilebilir Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri

Tag Heuer saat markası genellikle normal saatleri dahi ucuz olmayan tarzdan. Salon International de la Haute Horlogerie Genève ya da kısa adıyla SIHH 2018 etkinliğinde tanıtımı gerçekleştirilen Connected Full Diamond, üzerinde 197 bin dolar değerinde 589 elmasla lüksü doruklara taşıyor. Yani yaklaşık 918 bin TL fiyata sahip olan akıllı saat, en pahalı olma ünvanının da sahibi oldu. Akıllı saatte bulunan üstünde bulunan elmasların tanesi 334 dolar.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

  1. Avatar
    Muhammed Ali Sevinik

    Zenginlerin şansı bol 🙂

  2. Avatar
    Ziya

    Apple Watch candır 😛