TeknoDiot
     
     
     

İşte Dünyanın En Pahalı Akıllı Saati!

İşte Dünyanın En Pahalı Akıllı Saati!

Pahalı teknolojik cihazlar her zaman pahalı olunca her zaman şaşırtıcı olmuştur. İşte dünyanın en pahalı giyilebilir cihazı. 1 milyon TL fiyatı ile en pahalı Android akıllı saat.

Google Android Wear tabanlı Tag Heuer Modular Connected 45 akıllı saat 1,000.600 dolar fiyat etiketi ile ağızları açık bıraktı. Bu cihazla birlikte, yeni duyurulan en pahalı Android akıllı saat Tag Heuer Connected Full Diamond modelini duymamışsınız demektirGoogle Android Wear 2.0 tabanlı üründe AMOLED ekranWi-FiBluetoothNFCGPS ve Intel Atom Z34XX işlemci bulunuyor.

NBA Jam Tekrar Mı Geliyor?

İşte Dünyanın En Pahalı Akıllı Saati!

Tag Heuer saat markası genellikle normal saatleri dahi ucuz olmayan tarzdan. Salon International de la Haute Horlogerie Genève ya da kısa adıyla SIHH 2018 etkinliğinde tanıtımı gerçekleştirilen Connected Full Diamond, üzerinde 197 bin dolar değerinde 589 elmasla lüksü doruklara taşıyor. Yani yaklaşık 918 bin TL fiyata sahip olan akıllı saat, en pahalı olma ünvanının da sahibi oldu. Akıllı saatte bulunan üstünde bulunan elmasların tanesi 334 dolar.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


iQOO Pro 4G ve 5G Piyasaya Sürüldü!

Yusuf Karcılar

Samsung Galaxy S20 Serisi 120Hz Ekranlara Sahip Olabilir

Buğra Noyan

TP-Link Yeni Sinyal Arttırıcısını Satışa Sundu

Umut Bilgen

2 yorumlar

Avatar
Muhammed Ali Sevinik 1 Şubat 2018 at 10:16

Zenginlerin şansı bol 🙂

Cevap
Avatar
Ziya 1 Şubat 2018 at 23:39

Apple Watch candır 😛

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.