İşte Apple Music'in Aktif Kullanıcı Sayısı - TeknoDiot.com

İşte Apple Music’in Aktif Kullanıcı Sayısı

Apple’ın ücretli müzik servisi Apple Music’in kaç kullanıcısı var? Bu sorunun cevabını hemen aşağıdan bakabilirsiniz. İşte Apple Music kullanıcı sayısı.

Apple Music‘in en büyük rakiplerinden Spotify’ın hem kalite hemde kullanıcı sayısı olarak Apple Music’i geride bıraksa da Apple kullanıcılarına bakacak olursak. 10 Apple kullanıcısından 4’ü Apple Music kullanmakta. Apple Music’e çokta haksızlık etmemek lazım ancak Spotify kadar olması için 40 fırın ekmek yemesi lazım diyen kullanıcılar mevcut.

:: PES ve FİFA’ya Yeni Bir Rakip Geliyor!

:: Duvar Kağıdı Pil Kullanımını Nasıl Etkiler?

Apple Music ve Spotiyf, parasını sonuna kadar hak eden uygulamalar arasında olduğunu söyleyebiliriz. Billboard‘a göre Apple Music 30 milyon aboneyi aştığını açıkladı. Apple Music, Aralık ayından bu yana 10 milyon abone ve WWDC Haziran ayından bu yana 3 milyon abone kazandı. Apple Müzik, Spotify’in büyüme hızına neredeyse ayak uydurmayı başardı ve yılda ortalama 15 milyon abone kazandı. Apple Music ülkemizde pek tercih edilmiyor ancak pek çok kullanıcısı yer almakta ülkemizde.

Göz atın:   iPhone 8'in Parmak İzi Tarayıcısı Videoda Görüldü!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu