«
İşte 2018'in En Kötü Oyunları Oyun Haberleri

2018’in artık sonuna yaklaştık ve bu yılın “en”leri de açıklanmaya başladı. Bu yıl içerisinde çıkış yapan en hayal kırıklığı yaratan oyunları belli oldu.

2018 yılı içerisinde bir çok oyun çıktı. Bazısı sevildi bazısı sevilmedi, bazısı ise bir umut yarattı ama sonrasında hayal kırıklığı oldu. 2018 yılı oyun dünyası için gerçek anlamda dolu dolu geçti. Tabii oyun severler açısından da oldukça hareketli geçti. 2018’de çıkış yapan oyunlar beklentileri karşılamayı başardı. Fakat bunun yanı sıra merakla beklenip, büyük hayal kırıklığı yaratan yapımlar da mevcuttu.

Bu yazımızda tanıtımı sırasında abartılmış fakat inceleme puanlarında çuvallamış olan oyunlar mevcut. Oyuncuların tepki ve etkilerine göre hazırlanan en kötü oyunlar listesine gelin göz atalım. Donanım Günlüğü‘nün hazırladığı listede oyunların inceleme puanlarına dayanarak hazırlandığı altı çizildi.

Fallout 76

Çıkış Tarihi: 14 Kasım
Ortalama Puanı: 49

Diğer oyunlar için aşağıdan diğer sayfaya geçiniz.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *