İstanbul Eksiz Oluk Bakır Oluk

İstanbul Eksiz Oluk

çatı olukları detaylı inceleme konumuza hoş geldiniz.
İstanbul bölgesinde plastik oluk jenerasyonundan sonra metal sac olukların bu sektörün yerini alıyor olması bir bakıma sevindirici ancak yeni oluklar metal olduğu için yapmak çok zor bununla birlikte aynı zamanda çinko ve bakır oluk gibi yan metaryeller ile bu oluk işi yapılabiliyor.

Eksiz Oluk

Eksiz oluğu en güzel ve en doğru biçimde nasıl yaptırırız sorusu şuanda en geçerlisi.En doğru şekilde sağlam bozulmayacak şekilde nasıl yaptırırızdır.Eğer galvaniz oluk isterseniz bunu yaptırabilirsiniz çok ucuz ve maliyetsiz olur ancak sağlam dursun derseniz sadece 10 yıl sağlam dayanabilir.

Çinko olukda ise bu 20 30 yıl gibi gösterilmektedir.Eğer siz çatınıza çinko oluk yaptırma kararı verirseniz bu bakırdan sonraki en iyi seçenek olacaktır sizler için.Tabi bununla birlikte en güzellerinden biri de bakır dır onuda söylemeden edemeyeceğim.

Bakır oluk dayanıklılık bakımından 100 yıl gibi bir süre gösterilmekte bu nedenle en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır ama bakır oluk içlerinden en pahalısıdır onunda göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.


Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı