TeknoDiot
     
     
     

iPhone’a Windows Nasıl Yüklenir?

iPhone'a Windows Nasıl Yüklenir?

Daha önce bir çok Apple ürünlerine Windows sürümleri yüklenmişti. Apple Watch, iPhone gibi ürünlere yükleme yapılmıştı.

 iPhone 7’de Windows XP’nin hatta Windows Vista’nın, iPhone X’te ise Windows 95’in çalıştırıldığı zamanları hatırlarsınız. Yükleniyor ancak kullanım olarak olanaksız bir duruma sürüklüyor. Büyük PC’ler de yer alan işletim sistemleri elle tutulan ve oldukça küçük olan cihazlara yani akıllı telefonlara yüklenmesi teknoloji meraklılarını meraklandırıyor.

https://teknodiot.com/haftanin-en-cok-indirilen-filmleri-3-6128.html

Hacking Jules adındaki YouTube kanalı nasıl yapılacağını açıkça anlatmış durumda.  iPhone’unuza Windows yüklemek için Jailbreak’e ihtiyaç yok. iOS 10 çalıştıran ve 64-bitlik bir iPhone’a ve Xcode 8’e ihtiyacınız var. Ne yazık ki yükleme işlemleri sanıldığı kadar kolay değil. Orta veya giriş seviyesi C veya C++ dillerine biraz merak ve yatkınlığınız olması gerekli. Birde yapmaktan çok izlemek daha zevkli bir hal alıyor.

Zaten biri neden iPhone’una Windows işletim sistemi kurar ki? Eğer bir çılgınlık yapıp iPhone’unuza Windows işletim sistemi kuracağım diyenleriniz varsa içimizde, iPhone’a Windows yüklemekle ilgili projenin detaylarına Github sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bimeks.com Kiraya Verildi!

Buğra Noyan

Honor 9X Küresel Versiyonun Özellikleri Onaylandı!

Yusuf Karcılar

Qualcomm, Yeni Snapdragon 720G, Snapdragon 662 ve Snapdragon 460 İşlemcilerini Tanıttı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.