«
iPhone X'in Türkiye Fiyatı Belli Oldu! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Apple’ın amiral gemisi iPhone X modeli tanıtıldığı günden bu yana çok konuşulmuştu. Apple tasarım anlamında iyi bir yeniliğe gitti.

iPhone X’in Türkiye satış fiyatı açıklandı. iPhone X, seri üretimi gerçekleştirilen telefon dünyasının en pahalı akıllı telefonu olacak. Apple’ın hem fiyat hemde tasarım anlamında epeyce konuşulan bir iPhone modeli ile kullanıcılarının karşısına çıktı.

:: iPhone X Stokları Sınırlı Olabilir!

:: Google Pixel 2 vs iPhone X Karşılaştırması!

:: iPhone X Plus’ın Konsepti Ortaya Çıktı!

iPhone X’in Türkiye satış fiyatını web sitesi üzerinden duyurduiPhone X 64 GB’ın fiyatı 6099 TL, iPhone X 256 GB’ın fiyatı 6899 TL olarak belirlendi. Şuana kadar gelmiş geçmiş en pahalı iPhone modeli olduğunun altını çizelim. iPhone X’in piyasaya çıkış tarihi henüz belli değil. Ancak Kasım ayının başlarında veya ortalarına doğru çıkacağı söyleniyor.

Apple’ın iPhone X ile birlikte tanıttığı diğer iPhone modelleri iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın da geçtiğimiz günlerde Türkiye fiyatı açıklanmıştı. iPhone 8 64 GB 4199 TL’ye, iPhone 8 Plus 64 GB 4799 TL’ye ülkemizde satılacak.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *