iPhone X’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Apple’ın amiral gemisi iPhone X modeli tanıtıldığı günden bu yana çok konuşulmuştu. Apple tasarım anlamında iyi bir yeniliğe gitti.

iPhone X’in Türkiye satış fiyatı açıklandı. iPhone X, seri üretimi gerçekleştirilen telefon dünyasının en pahalı akıllı telefonu olacak. Apple’ın hem fiyat hemde tasarım anlamında epeyce konuşulan bir iPhone modeli ile kullanıcılarının karşısına çıktı.

:: iPhone X Stokları Sınırlı Olabilir!

:: Google Pixel 2 vs iPhone X Karşılaştırması!

:: iPhone X Plus’ın Konsepti Ortaya Çıktı!

iPhone X’in Türkiye satış fiyatını web sitesi üzerinden duyurduiPhone X 64 GB’ın fiyatı 6099 TL, iPhone X 256 GB’ın fiyatı 6899 TL olarak belirlendi. Şuana kadar gelmiş geçmiş en pahalı iPhone modeli olduğunun altını çizelim. iPhone X’in piyasaya çıkış tarihi henüz belli değil. Ancak Kasım ayının başlarında veya ortalarına doğru çıkacağı söyleniyor.

Apple’ın iPhone X ile birlikte tanıttığı diğer iPhone modelleri iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın da geçtiğimiz günlerde Türkiye fiyatı açıklanmıştı. iPhone 8 64 GB 4199 TL’ye, iPhone 8 Plus 64 GB 4799 TL’ye ülkemizde satılacak.

Göz atın:   Adobe'den Kritik Güncelleme
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu