iPhone X'in Suyunu Sıktı ve Sonra İçti!

iPhone X’in Suyunu Sıktı ve Sonra İçti!

Abone Ol 

Başlıkta da gördüğünüz gibi çok ilginç bir durum ile karşı karşıyayız. Popüler TechRax YouTube kanalının yayınladığı videoda iPhone X‘in suyunu sıkıp ve sonrasında da içtiler!

takipçi satın al
takipçi satın al

Bilmeyenlerimiz olabilir TechRax YouTube kanalı genellikle ilginç ve şaşırtıcı teknoloji içerikli yabancı kaynaklı bir video kanalı. Şuan bu haberimizde yer alan video gibi ilginç video içerikler üretiyorlar (sağlamlık testleri vb.) TechRax YouTube kanalı iPhone X’in ilk çıktığı zamanlarda da taramalı bir tüfek ile test yapmıştı.

iPhone X'in Suyunu Sıktı ve Sonra İçti!

Bu videolarında da bildiğimiz iPhone X’in suyunu güzelce meyve ve sebze sıkmak için kullanılan mutfak aracı olan blendera iPhone X’i atıyor ve güzelce blenderdan geçiriyor, tabii iPhone X bildiğimiz katı-sıvı arasında bir kıvama geliyor, krem şanti diyebiliriz. Ardından videoda beklenmedik bir şey oluyor ve videoyu çeken arkadaşımız blenderdan geçirdiği iPhone X içiyor. Tabii fazla içemiyor sağlığı için.

[sp-related style=”dark” id=”15167″]

Bu arada videnun ortalarında blender dayanamayıp son olarak kendisi de parçalanıyor. Video içerisinde zaten çok gergin olduğunu belirten içerik oluşturucu, sonrasında içtiği gibi tükürüyor. İşte o video;

 

Göz atın:   Samsung'dan Yeni Telefon Patenti: Sargı Ekranlı Telefon

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
efehan yıldız
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!