TeknoDiot
     
     
     

iPhone X’in Suyunu Sıktı ve Sonra İçti!

iPhone X'in Suyunu Sıktı ve Sonra İçti!

Başlıkta da gördüğünüz gibi çok ilginç bir durum ile karşı karşıyayız. Popüler TechRax YouTube kanalının yayınladığı videoda iPhone X‘in suyunu sıkıp ve sonrasında da içtiler!

Bilmeyenlerimiz olabilir TechRax YouTube kanalı genellikle ilginç ve şaşırtıcı teknoloji içerikli yabancı kaynaklı bir video kanalı. Şuan bu haberimizde yer alan video gibi ilginç video içerikler üretiyorlar (sağlamlık testleri vb.) TechRax YouTube kanalı iPhone X’in ilk çıktığı zamanlarda da taramalı bir tüfek ile test yapmıştı.

iPhone X'in Suyunu Sıktı ve Sonra İçti!

Bu videolarında da bildiğimiz iPhone X’in suyunu güzelce meyve ve sebze sıkmak için kullanılan mutfak aracı olan blendera iPhone X’i atıyor ve güzelce blenderdan geçiriyor, tabii iPhone X bildiğimiz katı-sıvı arasında bir kıvama geliyor, krem şanti diyebiliriz. Ardından videoda beklenmedik bir şey oluyor ve videoyu çeken arkadaşımız blenderdan geçirdiği iPhone X içiyor. Tabii fazla içemiyor sağlığı için.

[sp-related style=”dark” id=”15167″]

Bu arada videnun ortalarında blender dayanamayıp son olarak kendisi de parçalanıyor. Video içerisinde zaten çok gergin olduğunu belirten içerik oluşturucu, sonrasında içtiği gibi tükürüyor. İşte o video;

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei P40 ve P40 Pro Render Görselleri Sızdırıldı!

Buğra Noyan

HTC VR ve 5G Özellikli Yeni Telefon Üretecek!

Hüseyin Ceylan

Google Play Store’da Black Friday İndirimleri

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.