iPhone X’in Suyunu Sıktı ve Sonra İçti!

Başlıkta da gördüğünüz gibi çok ilginç bir durum ile karşı karşıyayız. Popüler TechRax YouTube kanalının yayınladığı videoda iPhone X‘in suyunu sıkıp ve sonrasında da içtiler!

Bilmeyenlerimiz olabilir TechRax YouTube kanalı genellikle ilginç ve şaşırtıcı teknoloji içerikli yabancı kaynaklı bir video kanalı. Şuan bu haberimizde yer alan video gibi ilginç video içerikler üretiyorlar (sağlamlık testleri vb.) TechRax YouTube kanalı iPhone X’in ilk çıktığı zamanlarda da taramalı bir tüfek ile test yapmıştı.

iPhone X'in Suyunu Sıktı ve Sonra İçti! Akıllı Telefon Haberleri

Bu videolarında da bildiğimiz iPhone X’in suyunu güzelce meyve ve sebze sıkmak için kullanılan mutfak aracı olan blendera iPhone X’i atıyor ve güzelce blenderdan geçiriyor, tabii iPhone X bildiğimiz katı-sıvı arasında bir kıvama geliyor, krem şanti diyebiliriz. Ardından videoda beklenmedik bir şey oluyor ve videoyu çeken arkadaşımız blenderdan geçirdiği iPhone X içiyor. Tabii fazla içemiyor sağlığı için.

[sp-related style=”dark” id=”15167″]

Bu arada videnun ortalarında blender dayanamayıp son olarak kendisi de parçalanıyor. Video içerisinde zaten çok gergin olduğunu belirten içerik oluşturucu, sonrasında içtiği gibi tükürüyor. İşte o video;

 


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı