«
iPhone X Üretiminde Sıkıntılar Yaşanıyor Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone X’in fiyatı ve tasarım anlamında epeyce konuşulmuştur.

Apple’ın iPhone X telefonu piyasaya tahmin edilenden çok daha az miktarda sürülecek. Apple’ın diğer iki iPhone modeli iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinin satışları iyi gitmiyor.

:: Satışa Çıkacağı Gün iPhone X Alacaklara Güzel Haber!

:: Oyun Sektöründe Hafta Sonu İndirimi

Bu modeldeki üretimi %50 kısma kararı alan Apple, tüketicinin beklediği iPhone X modelinde ise üretim sıkıntısı yaşıyor. Apple’ın yeni iPhone modeli iPhone X üretimini Foxconn fabrikasında üretiliyor. iPhone X’in üretiminde bir çok sıkıntılar yaşanmakta. Söylentilere göre Apple’ın bu modelde kullanacağı yeni ekran paneli gibi parçaların temininde çekilen güçlüklerin de Foxconn yönetiminin işini kolaylaştırmadığı iddia ediliyor.

iPhone X Üretiminde Sıkıntılar Yaşanıyor Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Bildiğiniz üzere Apple’ın iPhone X modeli 3 Kasım 2017 tarihinde raflarda yerini alacak. Bu tarihe kadar Apple’ın elinde sadece 3 milyon adet iPhone X bulunacağı söyleniyor. Ancak olayın en ilginç tarafı ise Foxconn’un 2017 sonuna kadar teslim etmesi gereken 40 milyon iPhone X modelini yetiştirememe ihtimali de yüksekmiş. Bakalım neler olacak 3 Kasım ve sonrasında göreceğiz.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *