TeknoDiot
     
     
     

iPhone X Üretiminde Sıkıntılar Yaşanıyor

iPhone X Üretiminde Sıkıntılar Yaşanıyor

Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone X’in fiyatı ve tasarım anlamında epeyce konuşulmuştur.

Apple’ın iPhone X telefonu piyasaya tahmin edilenden çok daha az miktarda sürülecek. Apple’ın diğer iki iPhone modeli iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinin satışları iyi gitmiyor.

:: Satışa Çıkacağı Gün iPhone X Alacaklara Güzel Haber!

:: Oyun Sektöründe Hafta Sonu İndirimi

Bu modeldeki üretimi %50 kısma kararı alan Apple, tüketicinin beklediği iPhone X modelinde ise üretim sıkıntısı yaşıyor. Apple’ın yeni iPhone modeli iPhone X üretimini Foxconn fabrikasında üretiliyor. iPhone X’in üretiminde bir çok sıkıntılar yaşanmakta. Söylentilere göre Apple’ın bu modelde kullanacağı yeni ekran paneli gibi parçaların temininde çekilen güçlüklerin de Foxconn yönetiminin işini kolaylaştırmadığı iddia ediliyor.

iPhone X Üretiminde Sıkıntılar Yaşanıyor

Bildiğiniz üzere Apple’ın iPhone X modeli 3 Kasım 2017 tarihinde raflarda yerini alacak. Bu tarihe kadar Apple’ın elinde sadece 3 milyon adet iPhone X bulunacağı söyleniyor. Ancak olayın en ilginç tarafı ise Foxconn’un 2017 sonuna kadar teslim etmesi gereken 40 milyon iPhone X modelini yetiştirememe ihtimali de yüksekmiş. Bakalım neler olacak 3 Kasım ve sonrasında göreceğiz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Galaxy S10 Sensör Hatası!

Uğur Aydemir

Galaxy Note 9’un Test Sonuçları Sızdı!

Buğra Noyan

Huawei P20 Pro Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.