iPhone X Üretiminde Sıkıntılar Yaşanıyor - TeknoDiot.com

iPhone X Üretiminde Sıkıntılar Yaşanıyor

Abone Ol 

Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone X’in fiyatı ve tasarım anlamında epeyce konuşulmuştur.

takipçi satın al
takipçi satın al

Apple’ın iPhone X telefonu piyasaya tahmin edilenden çok daha az miktarda sürülecek. Apple’ın diğer iki iPhone modeli iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinin satışları iyi gitmiyor.

:: Satışa Çıkacağı Gün iPhone X Alacaklara Güzel Haber!

:: Oyun Sektöründe Hafta Sonu İndirimi

Bu modeldeki üretimi %50 kısma kararı alan Apple, tüketicinin beklediği iPhone X modelinde ise üretim sıkıntısı yaşıyor. Apple’ın yeni iPhone modeli iPhone X üretimini Foxconn fabrikasında üretiliyor. iPhone X’in üretiminde bir çok sıkıntılar yaşanmakta. Söylentilere göre Apple’ın bu modelde kullanacağı yeni ekran paneli gibi parçaların temininde çekilen güçlüklerin de Foxconn yönetiminin işini kolaylaştırmadığı iddia ediliyor.

iPhone X Üretiminde Sıkıntılar Yaşanıyor

Bildiğiniz üzere Apple’ın iPhone X modeli 3 Kasım 2017 tarihinde raflarda yerini alacak. Bu tarihe kadar Apple’ın elinde sadece 3 milyon adet iPhone X bulunacağı söyleniyor. Ancak olayın en ilginç tarafı ise Foxconn’un 2017 sonuna kadar teslim etmesi gereken 40 milyon iPhone X modelini yetiştirememe ihtimali de yüksekmiş. Bakalım neler olacak 3 Kasım ve sonrasında göreceğiz.

Göz atın:   Apple Walkie Talkie İçin Planını Açıkladı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!