iPhone X, Testlerde Çuvalladı!

Apple’ın yeni nesil amiral gemisi, iPhone’un 10. yılına özel tasarlanan iPhone X rakiplerinin gerisinde kaldı. Detaylar haberimizde.

Comsumers Resorts, yılın en iyi 10 akıllı telefonu listesine aldığı iPhone X’u iPhone 8 serisi ve Galaxy S8+ serisi ile karşılaştırdı. Apple tarafında bu sonuçlar hiçte iç açıcı değil malesef.

iPhone X modeli Consumer Reports’un listesinde 9. sırada yer aldı. iPhone X’e yapılan testler sonucunda cihazın  normal kullanım koşullarında düşebileceği yüksek 75 cm olarak belirlendi. Testte Apple’ın yeni amiral gemisi olan iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus‘a göre daha fazla zarar görüyor. En fazla 100 defa düşürülen yeni iPhone’un arkasındaki cam yüzey parçalandı.

Apple’ın bu amiral gemisine daha da sağlam yapması gerekiyor. İnsanlar bir akıllı telefona 7.000₺ verirken şüphe etmemesi gerekiyor. Acaba 10. yıla özel bu iPhone modeli aceleye mi geldi, üretim konusunda.

Ve testin sonunda da iPhone X 19.5 saat, iPhone 8 ve iPhone SE 19 saat, iPhone 8 Plus 21 saat, Galaxy S8 serisi ise 26 saatlik bir performans gösterdi. Daha fazla ipucu vermeden sizleri video ile baş başa bırakıyoruz.

Göz atın:   Önemli Açığı Kapatan iOS 12.4.1 Güncellemesi Yayınlandı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu