TeknoDiot.com
 
 
Image default
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » iPhone X, Testlerde Çuvalladı!

iPhone X, Testlerde Çuvalladı!


Apple’ın yeni nesil amiral gemisi, iPhone’un 10. yılına özel tasarlanan iPhone X rakiplerinin gerisinde kaldı. Detaylar haberimizde.

Comsumers Resorts, yılın en iyi 10 akıllı telefonu listesine aldığı iPhone X’u iPhone 8 serisi ve Galaxy S8+ serisi ile karşılaştırdı. Apple tarafında bu sonuçlar hiçte iç açıcı değil malesef.

iPhone X modeli Consumer Reports’un listesinde 9. sırada yer aldı. iPhone X’e yapılan testler sonucunda cihazın  normal kullanım koşullarında düşebileceği yüksek 75 cm olarak belirlendi. Testte Apple’ın yeni amiral gemisi olan iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus‘a göre daha fazla zarar görüyor. En fazla 100 defa düşürülen yeni iPhone’un arkasındaki cam yüzey parçalandı.

Apple’ın bu amiral gemisine daha da sağlam yapması gerekiyor. İnsanlar bir akıllı telefona 7.000₺ verirken şüphe etmemesi gerekiyor. Acaba 10. yıla özel bu iPhone modeli aceleye mi geldi, üretim konusunda.

Ve testin sonunda da iPhone X 19.5 saat, iPhone 8 ve iPhone SE 19 saat, iPhone 8 Plus 21 saat, Galaxy S8 serisi ise 26 saatlik bir performans gösterdi. Daha fazla ipucu vermeden sizleri video ile baş başa bırakıyoruz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Nokia 9.3 PureView Tanıtımı Koronavirüsten Dolayı Tekrar Ertelendi

Buğra Noyan

LG, İkinci Çeyrek Finansal Sonuçlarını Açıkladı

Buğra Noyan

Google, Doktorların ve Hastaların Sağlık Bilgileri İçin Yeni Teknolojisini Tanıttı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.