iPhone X Sadece Türkiye’de Pahalı Değil!

Apple, 12 Eylül’de tanıttığı yeni iPhone modellerinden bir tanesi olan iPhone X modeli çok konuşulan bir iPhone modeli olmuştu.

iPhone X modeli ile birlikte fiyat konusu da teknoloji gündeminden düşmüyor. Apple kullanıcıları iPhone X’in fiyatının fazla olduğunu düşünmekte. iPhone X, Apple‘ın şuana kadar çıkardığı en pahalı iPhone modeli olarak liderliğe ismini yazdırdı.

Ülkemizde de ön siparişe açılan iPhone X’in ülkemizde ki ön sipariş fiyatı şok etkisi yapmıştı. Vatan Computer‘da açılan ön siparişin fiyatı ağızları açık bıraktı. iPhone X’in Türkiye ön sipariş fiyatını hemen aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. iPhone X’in ABD’de başlangıç ​​fiyatı 999 $ olarak açıklandı. Ancak vergilerden dolayı ülke ülke bu fiyat değişmekte.

Business Insider tarafından yapılan bir listede, iPhone X’in en pahalı olduğu ülke 79.990 ruble yani 1.390 $ ile Rusya oldu. Yani ülkemizde de oldukça pahalı olan iPhone X, henüz daha raflarda yerini almadı ancak ön sipariş fiyatın dudak uçuklattı. Ancak ülkemizdeki raflarda yerini aldıktan sonra ki fiyattı da merak konusu. Ama sadece ülkemizde iPhone X’in pahalı olmadığını düşünüyoruz.

iPhone X Sadece Türkiye’de Pahalı Değil! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı