TeknoDiot.com
   
     

iPhone X Plus’ın Konsepti Ortaya Çıktı!

iPhone X Plus'ın Konsepti Ortaya Çıktı! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Apple’ın hem tasarım hemde fiyat konusunda epeyce konuşulan iPhone modeli iPhone X modelinin Plus modeli ortaya çıktı. 

Apple’ın 2018 yılı planlardan biri ortaya çıktı. Apple’dan 6.4 inçlik iPhone X Plus gelebilir. iPhone X Plus‘ın konsepti ortaya çıktı. iPhone X Plus konsepti, iDropNews tarafından hazırlandı. Apple’ın 10. yıla özel iPhone tasarladığı ve piyasaya sürdüğü iPhone X modeli 5.8 inçlik ekrana sahip.

Apple kullanıcıları olarak 6 inç ve daha üzeri boyutlara sahip ekran hayalleri kurulmakta. Ancak Apple bu hayalleri gerçekleştirmek için kolları sıvamış durumda olabilir. 6.4 inçlik iPhone hayalleri kuranlar için bir umut olabilir.

iPhone X Plus'ın Konsepti Ortaya Çıktı! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Ancak herkesin kafasında 6.0 inçten daha büyük bir ekran iPhone modelinde nasıl olur. Apple kullanıcılarının iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus ve iPhone 7 Plus modellerine çok büyük dediği zamanlardayız. O modellerinde ekranı 5.5 inçlik ekranlar. Yayınlanan konseptlere bakılınca iPhone X ve tahminlerin ismi olan model iPhone X Plus modeli yan yana. iPhone X Plus olarak düşünülebilir. İki model yan yana duruyor, bir tanesi 5.8 inç bir tanesi 6.4 inç gerisini siz düşünün. Yakın zamanda  bu konununda kokusu çıkar.

iPhone X Plus'ın Konsepti Ortaya Çıktı! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri   iPhone X Plus'ın Konsepti Ortaya Çıktı! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri