iPhone X Plus'ın Konsepti Ortaya Çıktı! - TeknoDiot.com

iPhone X Plus’ın Konsepti Ortaya Çıktı!

Abone Ol 

Apple’ın hem tasarım hemde fiyat konusunda epeyce konuşulan iPhone modeli iPhone X modelinin Plus modeli ortaya çıktı. 

takipçi satın al
takipçi satın al

Apple’ın 2018 yılı planlardan biri ortaya çıktı. Apple’dan 6.4 inçlik iPhone X Plus gelebilir. iPhone X Plus‘ın konsepti ortaya çıktı. iPhone X Plus konsepti, iDropNews tarafından hazırlandı. Apple’ın 10. yıla özel iPhone tasarladığı ve piyasaya sürdüğü iPhone X modeli 5.8 inçlik ekrana sahip.

Apple kullanıcıları olarak 6 inç ve daha üzeri boyutlara sahip ekran hayalleri kurulmakta. Ancak Apple bu hayalleri gerçekleştirmek için kolları sıvamış durumda olabilir. 6.4 inçlik iPhone hayalleri kuranlar için bir umut olabilir.

iPhone X Plus'ın Konsepti Ortaya Çıktı!

Ancak herkesin kafasında 6.0 inçten daha büyük bir ekran iPhone modelinde nasıl olur. Apple kullanıcılarının iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus ve iPhone 7 Plus modellerine çok büyük dediği zamanlardayız. O modellerinde ekranı 5.5 inçlik ekranlar. Yayınlanan konseptlere bakılınca iPhone X ve tahminlerin ismi olan model iPhone X Plus modeli yan yana. iPhone X Plus olarak düşünülebilir. İki model yan yana duruyor, bir tanesi 5.8 inç bir tanesi 6.4 inç gerisini siz düşünün. Yakın zamanda  bu konununda kokusu çıkar.

iPhone X Plus'ın Konsepti Ortaya Çıktı! iPhone X Plus'ın Konsepti Ortaya Çıktı!

Göz atın:   Apple Watch El Yıkama Zamanlayıcısı Nasıl Etkinleştirilir, Kullanılır ve Devre Dışı Bırakılır?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL