«
iPhone X, OnePlus, Galaxy Note 8 ve iPhone 8 Plus Şarj Testinde! (VİDEO) Akıllı Telefon Haberleri Rehber Teknoloji Haberleri

iPhone X, OnePlus 5, Galaxy Note 8, iPhone 8 Plus sarj testinde birbirleri ile kapıştılar. İşte o test videosu!

Apple’ın yeni nesil iPhone modelleri: iPhone X ve iPhone 8 Plus modelleri, Samsung’un şuanki amiral gemisi olan Galaxy Note 8 modeli, OnePlus’ın çok güvendiği modeli OnePlus 5 modeli ile büyük bir şarj testi yapıldı.

İlk olarak gözler hemen iPhone X modeline dikiliyor. iPhone X’in satışa çıkmasıyla birlikte karşılaştırma videoları da gelmeye başladı. İlk olarak şunu baştan diyelim. Videoda lider değişmedi videonun başlarında zaten anlaşılır şekilde beli oluyor.

Yine Testin Birincisi Değişmedi!

OnePlus 5 ve Samsung Galaxy Note 8 modellerinin hızlı şarj adaptörü kutularından çıkarken Apple böyle bir şey yapmamış ve kullanıcılara masrafa sokacak gibi duruyor. iPhone 8 ve iPhone X için ise hızlı şarj adaptörünü Apple Store‘lardan almanız gerekiyor. Bu adaptör eşitsizliğini fark edecek olursak iPhone modellerinin testte geri düşmesine neden oluyor.

https://teknodiot.com/karsinizda-iphone-xin-dayaniklilik-testi-5080.html


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *