iPhone X Nasıl Kullanılır? Apple'dan Dinleyin (VİDEO) - TeknoDiot.com

iPhone X Nasıl Kullanılır? Apple’dan Dinleyin (VİDEO)

Abone Ol 

Apple’ın yeni nesil iPhone modeli iPhone X ile birlikte diğer iPhone modellerini nasıl kullanıyorsanız iPhone X’i öyle kullanmıyorsunuz.

Neden derseniz zaten tasarım anlamında özel biri tasarım ile gelen iPhone X modelinde iPhone’a özgü Home butonu yer almıyor. Örnek verecek olursak normalde iPhone modellerinin hepsinde arkada çalışan uygulamaları kapatmak için Home butonuna 2 defa basmak gerekiyor ancak iPhone X‘de buton olmadığından dolayı bu olay Apple’ın yayınladığı kulanım kılavuzu tarzında bir video ile çok güzel anlatılmış durumda.

https://teknodiot.com/play-storeda-ekim-ayinin-en-begenilen-android-oyunlari-5025.html

iPhone X‘i nasıl kullanacağınıza dair ipuçları verilen video Apple’ın resmi YouTube hesabından iPhone X almayı düşünen müşterileriyle paylaştı.  iPhone X’in yeni özelliklerini bir de Apple’dan dinleyin. Yayınlanan rehber tarzındaki videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=110&v=cJZoTqtwGzY

Göz atın:   DOOM VFR Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu