TeknoDiot
   
   

iPhone X, Almanya ve Amerika’da Fiyatı Ne Kadar?

TeknoDiot iPhone X, Almanya ve Amerika'da Fiyatı Ne Kadar?

Geçen günlerde iPhone X, iPhone 8 Plus ve iPhone 8’in Türkiye resmi satış fiyatı açıklanmıştı. iPhone X ülkemizde oldukça pahalıydı.

iPhone X’in fiyatı oldukça pahalıydı ülkemizde. Önümüzdeki Kasım ayı içerisinde satışa çıkması bekleniyor. iPhone X’in ülkemizdeki fiyatı ise dudak uçuklatıyor adeta. Peki iPhone X diğer ülkelerde ne kadar bir fiyata sahip dersiniz?

İşte bu sorunun cevabını bu haberimizde vereceğiz. Apple’ın amiral gemisi iPhone X modeli Türkiye’de 64 GB iPhone X 6099 TL fiyat iken 256 GB iPhone X modeli ise tam 6899 TL satışa sunulacak. Neredeyse 7000 TL çok çok uçuk bir fiyat adeta. Apple’ın şuana kadar piyasaya sürdüğü en pahalı iPhone modeli olan iPhone X, diğer ülkelerde ne kadar?

:: Galaxy Note 8 vs iPhone 7 Plus Hız Testi

:: Samsung Galaxy Note 8 vs Apple iPhone 8 Plus Kamera Karşılaştırması

Almaya’da Apple’ın amiral gemisi 64 GB iPhone X 1149 €, 256 GB iPhone X 1319 € fiyata sahipken Apple’ın memleketi olan Amerika’da iPhone X fiyatları ise 64 GB için 999 $, 256 GB içinse 1149 $ fiyat etiketine sahip.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung İnternet Kullanıcılarını Uyarıyor: Siber Zorba Olma!

Uğur Aydemir

SADES Spirits ile Güçlü Ses Deneyimi!

Uğur Aydemir

Samsung Display, Yeni Nesil Ekranlara 11 Milyar Dolar Yatırım Yapmayı Planlıyor

Buğra Noyan