iPhone X, Almanya ve Amerika’da Fiyatı Ne Kadar?

Geçen günlerde iPhone X, iPhone 8 Plus ve iPhone 8’in Türkiye resmi satış fiyatı açıklanmıştı. iPhone X ülkemizde oldukça pahalıydı.

iPhone X’in fiyatı oldukça pahalıydı ülkemizde. Önümüzdeki Kasım ayı içerisinde satışa çıkması bekleniyor. iPhone X’in ülkemizdeki fiyatı ise dudak uçuklatıyor adeta. Peki iPhone X diğer ülkelerde ne kadar bir fiyata sahip dersiniz?

İşte bu sorunun cevabını bu haberimizde vereceğiz. Apple’ın amiral gemisi iPhone X modeli Türkiye’de 64 GB iPhone X 6099 TL fiyat iken 256 GB iPhone X modeli ise tam 6899 TL satışa sunulacak. Neredeyse 7000 TL çok çok uçuk bir fiyat adeta. Apple’ın şuana kadar piyasaya sürdüğü en pahalı iPhone modeli olan iPhone X, diğer ülkelerde ne kadar?

:: Galaxy Note 8 vs iPhone 7 Plus Hız Testi

:: Samsung Galaxy Note 8 vs Apple iPhone 8 Plus Kamera Karşılaştırması

Almaya’da Apple’ın amiral gemisi 64 GB iPhone X 1149 €, 256 GB iPhone X 1319 € fiyata sahipken Apple’ın memleketi olan Amerika’da iPhone X fiyatları ise 64 GB için 999 $, 256 GB içinse 1149 $ fiyat etiketine sahip.

Göz atın:   Apple Ürünleri Tekrar BİM'de Satışa Çıkacak!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu