iPhone SE (2018) Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Apple’ın 2018 yılı içinde iPhone kullanıcılarına yeni bir sürprizi olacak. iPhone SE 2 mi? desek iPhone SE (2018) mi? desek bilemedik. iPhone SE (2018) desek daha doğru. İşte Apple’ın sevilen iPhone 5 kasasına sahip olan iPhone SE modelinin yeni verisyonu bu yıl içerisinde çıkacak, ama ne zaman?

Apple’ın uygun fiyatlı ve küçük ekranlı modeli olan iPhone SE, kullanıcılar tarafından zamanında büyük ilgi görmüştü. Apple bu büyük ilgiyi devam ettirmek istiyor ki yeni iPhone SE modelini tanıtmak için kollarını sıvamış durumda. 2018 modeli iPhone SE ile aynı formata sahip 6 inç ekranlı bir modeli daha test ettiği söyleniyor. Yeni iPhone SE (2018) modeli bu yılın Eylül ayında düzenlenecek Apple etkinliğinde duyurulması bekleniyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”7352″]

iPhone SE (2018) Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Bazı sızıntılara baktığımız zaman birçok sızıntı cihazın Mayıs ayında duyurulacağına işaret ediyordu. iPhone SE 2018 çıkış tarihi son çıkan bilginin ışığında Ekim ayına çekilmiş gibi duruyor. iPhone SE (2018) modelinde FaceID ve Touch ID bir arada kullanılacak. Ayrıca kablosuz şarj desteği de sunulacak. İsim olarak resmiyet kazanmamış durumda. Ancak iPhone SE 2 adında da olabilir yada iPhone SE (2018) adıyla da olabilir.  Net sızıntılar 2018 adıyla geleceği yönünde, Bakacağız göreceğiz.

[ilgiliicerik icerik_id=”17277″]

Göz atın:   Apple, Oyun Bilgisayarı Üretecek!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu