iPhone SE 2 Modeli 2018’de Geliyor Olabilir!

2016’nın Nisan ayında Türkiye’de satışa sunulan iPhone SE’nin 2018’de bir üst modeli tanıtılabilir, peki bu telefon nasıl olacak?

iPhone SE, 4 inçlik bir büyüklüğe sahipti ve özellikle Çin’i hedef alan bir modeldi. Küçük boyutlarda donanım ön planda güçlü telefonları seven kitleye hitap ediyordu fakat 5s kasalarının tükenmesi için çıkartıldığı bu senede tanıtılmaması  bu düşünceyi doğrular nitelikteydi. Fakat Apple‘nın 2018 modellerinin arasında iPhone SE 2′de bulunacağı ortaya çıktı. Görünüm olarak iPhone 7 tasarımının benzeri olması beklenmekte.

https://teknodiot.com/vestelden-eski-telefonunu-getir-yenisini-gotur-kampanyasi-6273.html

iPhone SE 2 Modeli 2018'de Geliyor Olabilir!

Donanımsal olarak iPhone 7 ile benzer olacak . Apple A11  İşlemcisi, 2 GB RAM, 3D Touch destekli ve Taptic Engine gibi özellikleri donanımda barındırması düşünülen iPhone SE 2 modeli kompakt segmentinin en başarılı ve en güçlü telefonu olacak. Fiyat olarak da net bir bilgi bulunmamakta fakat tahminlere Göre iPhone SE 2 modeli 500 dolar seviyelerinde olacağı düşünülüyor.

Göz atın:   Apple Card ABD'de Kullanım Açıldı!
Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu