TeknoDiot
   
   

iPhone SE 2 Çıkış Tarihi ve Özellikleri

iPhone SE 2 Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Apple’ın iPhone 5S kasası ile iPhone 6S özelliklerini buluşturduğu iPhone SE modelinin yeni modeli iPhone SE 2’nin çıkış tarihi ve özellikleri belli oldu. İşte iPhone SE 2 çıkış tarihi ve özellikleri

Apple’ın iPhone 5S kasasını sevenler için piyasaya sürdüğü özellik bakımından da iPhone 6S ile aynı olan iPhone SE’nin yeni modeli iPhone SE 2‘nin özellikleri ve çıkış tarihi kesinleşti. Apple, küçük ekranlı yeni telefonu iPhone SE 2 için tanıtıma hazırlanıyor.

iPhone SE 2 Çıkış Tarihi ve Özellikleri

iPhone SE 2’nin Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Apple şirketi ilk model iPhone SE ile birlikte iyi bir ivme kazandı ve bu yükselişi devam ettirmek istiyor. iPhone SE 2 modeli bir önceki modele göre farklı ön panel ile gelecek gibi. iPhone X çentiği ile Apple yola devam edecek veya etmeyecek henüz belli olmasa da ekran boyutunda değişiklik söz konusu. iPhone SE modeli 4″ ekran boyutuna sahipken iPhone SE 2 modeli ise 4.2″ ekran boyutu ile geliyor. Sızdırılan bilgilere göre iPhone SE 2Apple’ın Mart ayında düzenleyeceği bir etkinlikte tanıtılacak.

  • 4,2 inç HD ekran
  • Apple A10 yonga seti
  • 2 GB RAM 
  • 32GB – 128 GB dahili depolama
  • 5 MP ön kamera, 12 MP arka kamera
  • 1700 mAh kapasiteli batarya

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.