TeknoDiot
     
     
     

iPhone 8’in Parmak İzi Tarayıcısı Videoda Görüldü!

iPhone 8'in Parmak İzi Tarayıcısı Videoda Görüldü!

Apple’ın yeni iPhone modeli olacak olan iPhone 8’in sızıntıları halen devam etmekte. iPhone 8’in parmak izi tarayıcısı bir videoda sızdı.

iPhone 8’in tanıtımına çok az bir zaman kaldı. Ortaya çıkan yeni video kalite kontrol aşamasındaki cihazın arkasında bir parmak izi tarayıcısı olduğunu gösteriyor. SlashLeaks’da yayınlanan video cihazın Touch ID olmadan veya ekrana gömülü bir sensörle gelmeyeceğini aksine arka panelde yer alan bir parmak izi tarayıcısına sahip olacağını ileri sürüyor.

iPhone 8 şuan ki modellerine kıyasla daha farklı bir tasarım ile geliyor. Apple’ın Touch ID için kullandığı “Mesa” kod adının kullanıldığı bile göze çarpıyor. Apple, Touch ID’yi tamamen kaldırmaya ve çerçevesiz ekranın üst kısmınaki sensör çubuğuna entegre edilmiş. Lafı fazla uzatmadan sizleri sızdırılan video ile bırakıyoruz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Her Gün Bir Ücretsiz Yazılıma Sahip Olun!

Uğur Aydemir

Android Oreo Güncellemesi Alacak LG Modelleri

Buğra Noyan

Siri’nin Bilinmeyen Bir Özelliği Ortaya Çıktı!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.