TeknoDiot
     
     
     

iPhone 8’den 512 GB Dahili Depolama Seçeneği!

iPhone 8'den 512 GB Dahili Depolama Seçeneği!

Apple’ın yakın zamanda tanıtacağı iPhone 8’in 512 GB depolama ile geleceği bu sıralar gündemde. Bu konu ile ilgili detaylar bu haberimizde.

iPhone modellerinde her zaman depolama sorunu yaşanır. 8 GB ile bu yola çıkan Apple şuan ki iPhone modellerinde en fazla 256 GB dahili depolama alanı ile geliyor. Apple’ın bu duyarlı oluşundan olsa gerek iPhone kullanıcılarının sesini duyarcasına depolama alanlarına el atacak.

Depolama İki Katına Çıkıyor

iPhone 8‘de de 512 GB depolama seçeneği olacağı söz konusu. Apple, şuana kadar hiç görülmemiş bir şeyi yapmayı planlıyor. Sızdırılan bilgilere göre iPhone 8‘in 64GB, 256GB ve 512GB depolama seçenekleri olacak. iPhone 8’in  3 GB RAM ile geleceği de söz konusu. Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus‘ta 256 GB‘lık versiyonlar sunuyor olması, yeni iPhone’da bu kapasiteyi iki katına çıkarmasının imkansız olmadığını gösteriyor. Apple, iPhone 8′i Eylül ayında tanıtması bekleniyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei’den Kablosuz İnternete Hava Fiberi Çözümü

Uğur Aydemir

Minecraft RTX, Oyunculara Açık Windows 10 Betası Geliyor

Buğra Noyan

Netflix’den 2018 Yılına Dev Bütçe

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.