iPhone 8’den 512 GB Dahili Depolama Seçeneği!

Apple’ın yakın zamanda tanıtacağı iPhone 8’in 512 GB depolama ile geleceği bu sıralar gündemde. Bu konu ile ilgili detaylar bu haberimizde.

iPhone modellerinde her zaman depolama sorunu yaşanır. 8 GB ile bu yola çıkan Apple şuan ki iPhone modellerinde en fazla 256 GB dahili depolama alanı ile geliyor. Apple’ın bu duyarlı oluşundan olsa gerek iPhone kullanıcılarının sesini duyarcasına depolama alanlarına el atacak.

Depolama İki Katına Çıkıyor

iPhone 8‘de de 512 GB depolama seçeneği olacağı söz konusu. Apple, şuana kadar hiç görülmemiş bir şeyi yapmayı planlıyor. Sızdırılan bilgilere göre iPhone 8‘in 64GB, 256GB ve 512GB depolama seçenekleri olacak. iPhone 8’in  3 GB RAM ile geleceği de söz konusu. Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus‘ta 256 GB‘lık versiyonlar sunuyor olması, yeni iPhone’da bu kapasiteyi iki katına çıkarmasının imkansız olmadığını gösteriyor. Apple, iPhone 8′i Eylül ayında tanıtması bekleniyor.

Göz atın:   Çift SIM Kartlı iPhone Modeli Geliyor Olabilir
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu