TeknoDiot.com
   
     

iPhone 8 vs Samsung Galaxy S8 Su Altı Testi!

iPhone 8 vs Samsung Galaxy S8 Su Altı Testi! Akıllı Telefon Haberleri Nasıl Yapılır? Samsung Haberleri Teknoloji Haberleri

iPhone 8 ve Samsung Galaxy S8 su altı test videosu yayınlandı! Apple’ın iPhone 8 modeli ile Samsung’un Galaxy S8 modeli bu seferde su altında.

Bir süredir YouTube’da Apple’ın yeni nesil iPhone modelleri iPhone 8 Plus ve iPhone 8 ile Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 ve bir önceki amiral gemisi olan Galaxy S8′in bir çok test videosu yayınlandı. Hız testi olsun, hızlı şarj testi, kamera testi ve bir çok test videosu yayınlandı. Bu seferde Galaxy S8 vs iPhone 8 modelleri su altında kapıştılar.

:: Apple iPhone 8 Plus ve Samsung Galaxy Note 8 Hızlı Şarj Testinde

:: iPhone 8 Plus vs Galaxy Note 8 Hız Testi

:: Samsung Galaxy Note 8 vs Apple iPhone 8 Plus Kamera Karşılaştırması

Apple‘ın bu sene 3 yeni iPhone modeli ile tüketicilerin karşısında yerini aldı. Apple, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerini tanıtmıştı. Samsung ise Galaxy Note 7’in sorunlarından dolayı başı baya sıkışmıştı. Sonra sağlam bir adım atarak iddialı olan Galaxy Note 8 ile karşımıza çıkmıştı. Bir önce ki ve çok satan modeli Galaxy S8 ile yeni nesil iPhone 8 modelleri kapışıyorlar. Son olarak Galaxy S8 modeli su ve toza dayanıklı IP68 sertifikasına sahip. iPhone 8 ise IP67 sertifikası sayesinde 1 metre su altında 30 dakika boyunca çalışabiliyor.