iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Alacaklar Dikkat! - TeknoDiot.com

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Alacaklar Dikkat!

Abone Ol 

Apple’ın yeni nesil akıllı telefon modelleri iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerinden iPhone 8 ve iPhone 8 Plus alacaklar dikkat!

takipçi satın al
takipçi satın al

:: iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Kutusunda Neler Var?

:: iPhone 8’in Dayanıklılık Test Videosu Yayınlandı

Apple‘ın cam tasarımıyla öne çıkan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri dikkatli kullanılmadığı telefonunuza ve cebinize zarar verebilir. Arka cam değişim maliyeti, ekran değişiminden daha pahalı olduğu açıklandı. Normalde ön camınız kırıldığında daha çok üzülürüz genel olarak. Ancak iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinde işler değişiyor.  Eğer bir iPhone 8 veya iPhone 8 Plus alacaksanız ve elinizden düşürdüğünüz takdirde hem arka cam hemde ön cam kırıldığı zaman arka cam daha pahalıya patlayacaktır size. Apple’ın iPhone 8 ve 8 Plus tasarımı konusunda pek de değişikliğe gittiğini söyleyemeyiz. Apple’ın iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerine cam arka yüzeyin seriye şık bir görünüm kazandırdığının altını çizmek lazım.

:: Dünyanın En İyi Kamerasına Sahip Akıllı Telefon: iPhone 8 Plus

:: iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’a Hard Reset Nasıl Atılır?

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Alacaklar Dikkat!

Apple, ne kadar da bu cam piyasanın e sağlam camı olduğunu açıklasa da alüminyum kasalardan hiç sağlam olmadığı bir gerçek. Uzun lafın kısası eğer bir iPhone 8 veya iPhone 8 Plus alacaksanız telefonu gözünüz gibi bakmak zorundasınız. Sonrasında cebiniz yanmasın. Fiyat konusuna gelecek olursak ön camınız kırılırsa AppleCare+ programının kullanıcıları ekran değişimi için sadece 29 dolar ödeme gibi bir fiyat çıkıyor. Ancak kırık camın değişimi için ise ek olarak 99 dolar + vergi ödemek zorunda kalacaklar. İlk iki cam değişiminden sonra ise ücret hayli artıyor. Bu durumda kullanıcıların iPhone 8 için 349 dolar, iPhone 8 Plus için ise 399 dolar gibi daha yüksek bir değişim ücreti ödemesi gerekecek.

Göz atın:   iPhone 7 ve iPhone 6S İndirimde!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu