iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Alacaklar Dikkat!

Apple’ın yeni nesil akıllı telefon modelleri iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerinden iPhone 8 ve iPhone 8 Plus alacaklar dikkat!

:: iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Kutusunda Neler Var?

:: iPhone 8’in Dayanıklılık Test Videosu Yayınlandı

Apple‘ın cam tasarımıyla öne çıkan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri dikkatli kullanılmadığı telefonunuza ve cebinize zarar verebilir. Arka cam değişim maliyeti, ekran değişiminden daha pahalı olduğu açıklandı. Normalde ön camınız kırıldığında daha çok üzülürüz genel olarak. Ancak iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinde işler değişiyor.  Eğer bir iPhone 8 veya iPhone 8 Plus alacaksanız ve elinizden düşürdüğünüz takdirde hem arka cam hemde ön cam kırıldığı zaman arka cam daha pahalıya patlayacaktır size. Apple’ın iPhone 8 ve 8 Plus tasarımı konusunda pek de değişikliğe gittiğini söyleyemeyiz. Apple’ın iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerine cam arka yüzeyin seriye şık bir görünüm kazandırdığının altını çizmek lazım.

:: Dünyanın En İyi Kamerasına Sahip Akıllı Telefon: iPhone 8 Plus

:: iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’a Hard Reset Nasıl Atılır?

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Alacaklar Dikkat!

Apple, ne kadar da bu cam piyasanın e sağlam camı olduğunu açıklasa da alüminyum kasalardan hiç sağlam olmadığı bir gerçek. Uzun lafın kısası eğer bir iPhone 8 veya iPhone 8 Plus alacaksanız telefonu gözünüz gibi bakmak zorundasınız. Sonrasında cebiniz yanmasın. Fiyat konusuna gelecek olursak ön camınız kırılırsa AppleCare+ programının kullanıcıları ekran değişimi için sadece 29 dolar ödeme gibi bir fiyat çıkıyor. Ancak kırık camın değişimi için ise ek olarak 99 dolar + vergi ödemek zorunda kalacaklar. İlk iki cam değişiminden sonra ise ücret hayli artıyor. Bu durumda kullanıcıların iPhone 8 için 349 dolar, iPhone 8 Plus için ise 399 dolar gibi daha yüksek bir değişim ücreti ödemesi gerekecek.

Göz atın:   4 Adet Kamerası Bulunan Akıllı Telefon: Blackview S8

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu