«
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Alacaklar Dikkat! Akıllı Telefon Haberleri Sektörel Haberler Teknoloji Haberleri

Apple’ın yeni nesil akıllı telefon modelleri iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerinden iPhone 8 ve iPhone 8 Plus alacaklar dikkat!

:: iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Kutusunda Neler Var?

:: iPhone 8’in Dayanıklılık Test Videosu Yayınlandı

Apple‘ın cam tasarımıyla öne çıkan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri dikkatli kullanılmadığı telefonunuza ve cebinize zarar verebilir. Arka cam değişim maliyeti, ekran değişiminden daha pahalı olduğu açıklandı. Normalde ön camınız kırıldığında daha çok üzülürüz genel olarak. Ancak iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinde işler değişiyor.  Eğer bir iPhone 8 veya iPhone 8 Plus alacaksanız ve elinizden düşürdüğünüz takdirde hem arka cam hemde ön cam kırıldığı zaman arka cam daha pahalıya patlayacaktır size. Apple’ın iPhone 8 ve 8 Plus tasarımı konusunda pek de değişikliğe gittiğini söyleyemeyiz. Apple’ın iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerine cam arka yüzeyin seriye şık bir görünüm kazandırdığının altını çizmek lazım.

:: Dünyanın En İyi Kamerasına Sahip Akıllı Telefon: iPhone 8 Plus

:: iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’a Hard Reset Nasıl Atılır?

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Alacaklar Dikkat! Akıllı Telefon Haberleri Sektörel Haberler Teknoloji Haberleri

Apple, ne kadar da bu cam piyasanın e sağlam camı olduğunu açıklasa da alüminyum kasalardan hiç sağlam olmadığı bir gerçek. Uzun lafın kısası eğer bir iPhone 8 veya iPhone 8 Plus alacaksanız telefonu gözünüz gibi bakmak zorundasınız. Sonrasında cebiniz yanmasın. Fiyat konusuna gelecek olursak ön camınız kırılırsa AppleCare+ programının kullanıcıları ekran değişimi için sadece 29 dolar ödeme gibi bir fiyat çıkıyor. Ancak kırık camın değişimi için ise ek olarak 99 dolar + vergi ödemek zorunda kalacaklar. İlk iki cam değişiminden sonra ise ücret hayli artıyor. Bu durumda kullanıcıların iPhone 8 için 349 dolar, iPhone 8 Plus için ise 399 dolar gibi daha yüksek bir değişim ücreti ödemesi gerekecek.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *