TeknoDiot
     
     
     

iPhone 8, Ülkemizde Bazı Yerlerde Ön Siparişe Açıldı

iPhone 8, Ülkemizde Bazı Yerlerde Ön Siparişe Açıldı

Apple’ın 12 Eylül tarihinde tanıttığı iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’in ön siparişleri için adımlar atılmaya başlandı.

iPhone X modelinin fiyatı hemen aşağıdaki bağlantıda yer alıyor. iPhone 8 ve iPhone 8 modelleri 15 Eylül tarihinde ön siparişe açılacaktı ve açıldı da ülkemizde şuanda iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın ön siparişini yapan iki e-ticaret sitesi yer almakta.

Biri hepsiburada.com ve diğeri ise n11.com’da yer alıyor. Ön sipariş fiyatlarına bakacak olursak. İlk olarak hepsiburada.com’dan bakalım.

iPhone 8, Ülkemizde Bazı Yerlerde Ön Siparişe Açıldı iPhone 8, Ülkemizde Bazı Yerlerde Ön Siparişe Açıldı

iPhone 8 (64GB) modeli hepsiburada.com’da tam 4,199 ₺ olarak belirlenmiş. n11.com’da ise iki model yer alıyor hem iPhone 8 hemde iPhone 8 Plus var. n11.com’da ise iPhone 8 modeli yine 4,199 ₺ etiketine sahip iken iPhone 8 Plus ise 4,799 ₺ etiketi ile ön siparişte yerini almış durumdalar. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri 22 Eylül tarihinde tüm dünyada satışa çıkacak. iPhone X modeli ise Ekim ayı içerisinde satışa çıkması bekleniyor. Şuanda iPhone X modelinin sadece Vatan Computer‘da ön siparişe açılmıştı. O haberimize de hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak gidebilirsiniz.

:: iPhone X, Türkiye’de Ön Siparişte: Fiyatı Şok Edecek!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Facebook’a Veri Skandalı İçin 5 Milyar Dolara Para Cezası

Buğra Noyan

İlk Kavisli Ekrana Sahip Telefon Xiaomi Mi MIX Alpha’nın Tasarım Görselleri Sızdı

Buğra Noyan

Ankara Başsavcılığı Mavi Balina’ya Soruşturma Başlattı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.