iPhone 8, Ülkemizde Bazı Yerlerde Ön Siparişe Açıldı

Apple’ın 12 Eylül tarihinde tanıttığı iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’in ön siparişleri için adımlar atılmaya başlandı.

iPhone X modelinin fiyatı hemen aşağıdaki bağlantıda yer alıyor. iPhone 8 ve iPhone 8 modelleri 15 Eylül tarihinde ön siparişe açılacaktı ve açıldı da ülkemizde şuanda iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın ön siparişini yapan iki e-ticaret sitesi yer almakta.

Biri hepsiburada.com ve diğeri ise n11.com’da yer alıyor. Ön sipariş fiyatlarına bakacak olursak. İlk olarak hepsiburada.com’dan bakalım.

iPhone 8, Ülkemizde Bazı Yerlerde Ön Siparişe Açıldı Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri   iPhone 8, Ülkemizde Bazı Yerlerde Ön Siparişe Açıldı Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

iPhone 8 (64GB) modeli hepsiburada.com’da tam 4,199 ₺ olarak belirlenmiş. n11.com’da ise iki model yer alıyor hem iPhone 8 hemde iPhone 8 Plus var. n11.com’da ise iPhone 8 modeli yine 4,199 ₺ etiketine sahip iken iPhone 8 Plus ise 4,799 ₺ etiketi ile ön siparişte yerini almış durumdalar. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri 22 Eylül tarihinde tüm dünyada satışa çıkacak. iPhone X modeli ise Ekim ayı içerisinde satışa çıkması bekleniyor. Şuanda iPhone X modelinin sadece Vatan Computer‘da ön siparişe açılmıştı. O haberimize de hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak gidebilirsiniz.

:: iPhone X, Türkiye’de Ön Siparişte: Fiyatı Şok Edecek!


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı