«
  1. Ana sayfa
  2. Akıllı Telefon Haberleri
  3. iPhone 8 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

iPhone 8 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

iPhone 8 Tanıtım Tarihi Belli Oldu! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Apple’ın yeni iPhone modeli olan iPhone 8 ve diğer iPhone modellerini tanıtacağı tarih belli oldu.

iPhone 8’in tanıtılma tarihi 12 Eylül olarak sızdırılmıştı. Apple’ın bu sene tam 10.yılı ve bu yıla özel bir iPhone modeli tasarlandığı belli olmuştu. Apple Park’taki Steve Jobs Tiyatrosu’nda düzenleyerek hem tiyatronun açılışını gerçekleştirmek hem yeni iPhone için unutulmaz bir etkinliğe imza atmak istiyor.

TechCrunch‘a göre Apple 12 Eylül’e kilitlenmiş. Tiyatro yapım aşamasında olduğu için henüz bitmediği için henüz karar verilmemiş durumda. Apple’ın etkinliği 12 Eylül’de ise en geç 5 Eylül’de davetiyeler gönderilecek.

:: iPhone 8’den 512 GB Dahili Depolama Seçeneği!

:: iPhone 8’in Klonu Kendini Gösterdi

iPhone 8 modelinin ismine 8 olarak demekteyiz ama daha belli bile değil isim olarak iPhone 8 mi yoksa başka bir isim mi kullanılacak 12 Eylül’de göreceğiz. Etkinlikte birden fazla iPhone modelinin tanıtılması bekleniyor. Apple 12 Eylül’de Apple etkinliğinde iPhone 7S, iPhone 7S Plus, iPhone 8 ve yeni Apple Watch‘ı tanıtması bekleniyor. Son olarak da Apple, bu etkinlikten hemen iOS 11’in de 18 Eylül Pazartesi günü yayınlanması bekleniyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *