TeknoDiot
     
     
     

iPhone 8 Plus vs Galaxy Note 8 Hız Testi

iPhone 8 Plus vs Galaxy Note 8 Hız Testi

Apple’ın yeni nesil akıllı telefonu olan iPhone 8 Plus ve Samsung’un kendinden çok emin olan yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 kapışması!

Bu test videosunda ise her iki canavarı kapıştırılıyor. Apple’ın 12 Eylül tarihinde tanıttığı üç farklı iPhone modeli olan iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerinden iPhone 8 Plus ve Samsung’un yeni nesil amiral gemisi donanım canavarı Galaxy Note 8 ile hız testi ile karşılaştırılıyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”13377″]

Her iki akıllı telefonda kendin çok emin. YouTube’da bulunan PhoneBuff kanalında hazırlanan son video iPhone 8 Plus ve Galaxy Note 8‘i karşı karşıya getiriyor.  iPhone 8 Plus A11 Bionic işlemciden aldığı güçle ve Samsung Galaxy Note 8 ise Exynos 8895 ( 4 x 2.5 GHz Exynos M2 + 4 x 1.7 GHz Cortex-A53 )’dan gücünü alıyor ve bu iki canavarın hız karşılaştırması hemen aşağıda yer alıyor!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung Galaxy Note 10 Serisi Alacaklara Bizden Tavsiye

Uğur Aydemir

Yerli Korku Oyunu Curse of Anabelle Oyuncularla Buluştu

Buğra Noyan

Huawei’nin Katlanabilir Telefonu Mate X Kendini Gösterdi

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.