iPhone 8 Plus ve 9.000 TL'lik Panasonic Lumix GH5 Karşılaştırması - TeknoDiot.com

iPhone 8 Plus ve 9.000 TL’lik Panasonic Lumix GH5 Karşılaştırması

Abone Ol 

iPhone 8 Plus Apple’ın yeni iPhone modeli 9.000 TL’lik Panasonic Lumix GH5 modeliyle karşı karşıya geldi. iPhone 8 Plus vs Panasonic Lumix GH5

Saniyede 60 kare hızında 4K video kayıt yeteneğiyle gelen iPhone 8 Plus ve Panasonic Lumix GH5 karşılaştırması yapıldı. AppleInsider’ın yayınladığı video Apple’ın şuan ki iPhone modeli ile 9.000 TL’lik Panasonic Lumix GH5 kamerası karşılaştırması yapıldı.

https://teknodiot.com/tepsi-tepsi-iphone-8ler-yalan-cikti-4692.html

Lumix GH5’te yer alan büyük sensör, görüntü işlemcisi ve objektif makinenin iPhone 8 Plus’tan daha iyi performans sergilmesine katkı sağlıyor. Renk ve canlılık açısından kıyasladığımız iPhone 8 Plus’ın Lumix GH5’in gerisinde kaldığını görüyoruz.

Göz atın:   Mac'te AirPods Pro için Gürültü Engellemeyi Etkinleştirme

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu