iPhone 8 Plus’ın Hızlı Şarj Rezilliği

Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 8 Plus modeli hızlı şarj sorunu devam ediyor. iPhone 7 Plus daha hızlı sürede şarj oluyor.

Apple‘ın uzun zamandır hızlı şarj teknolojisini kullanmıyordu. 12 Eylül’de Apple, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modelleri ile birlikte bu modellerde hızlı şarj özelliği geldi. Ancak iPhone 8 Plus modelinde bu özellik iPhone 7 Plus‘a göre daha yavaş şarj oluyor. Olay çok değişik iPhone 8 Plus‘da hızlı şarj özelliği varken iPhone 7 Plus modelinde bu özellik yok ancak daha iPhone 8 Plus modeli hızlı şarj konusunda hayal kırıklığı yaratmış durumda.

:: iPhone 8 vs Samsung Galaxy S8 Su Altı Testi!

:: Bir iPhone 8 Plus Daha Patladı

:: Apple’dan Yeni iPhone 8 Plus Reklamı!

XEETECHCARE YouTube kanalında yayınlanan bir video, iPhone 8 Plus‘ın hızlı şarj özelliği konusunda heyecanlanmanın hiçbir nedeni olmadığını gösteriyor. Çünkü bu özellik aslında iPhone 7 Plus’daki standart şarjdan daha yavaş. YouTube’da videoda kanıtlanmış durumda. iPhone 8‘de hızlı şarj işlemi yalnızca Apple 29W USB-C güç adaptörü ve USB-C ile Lightning kablosu ile sağlanıyor. Lafı fazla uzatmadan sizleri yayınlanan video ile baş başa bırakıyorum.

Göz atın:   Apple AirPods 2'den Yeni Bilgiler
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu