iPhone 8 Plus’ın Hızlı Şarj Rezilliği

Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 8 Plus modeli hızlı şarj sorunu devam ediyor. iPhone 7 Plus daha hızlı sürede şarj oluyor.

Apple‘ın uzun zamandır hızlı şarj teknolojisini kullanmıyordu. 12 Eylül’de Apple, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modelleri ile birlikte bu modellerde hızlı şarj özelliği geldi. Ancak iPhone 8 Plus modelinde bu özellik iPhone 7 Plus‘a göre daha yavaş şarj oluyor. Olay çok değişik iPhone 8 Plus‘da hızlı şarj özelliği varken iPhone 7 Plus modelinde bu özellik yok ancak daha iPhone 8 Plus modeli hızlı şarj konusunda hayal kırıklığı yaratmış durumda.

:: iPhone 8 vs Samsung Galaxy S8 Su Altı Testi!

:: Bir iPhone 8 Plus Daha Patladı

:: Apple’dan Yeni iPhone 8 Plus Reklamı!

XEETECHCARE YouTube kanalında yayınlanan bir video, iPhone 8 Plus‘ın hızlı şarj özelliği konusunda heyecanlanmanın hiçbir nedeni olmadığını gösteriyor. Çünkü bu özellik aslında iPhone 7 Plus’daki standart şarjdan daha yavaş. YouTube’da videoda kanıtlanmış durumda. iPhone 8‘de hızlı şarj işlemi yalnızca Apple 29W USB-C güç adaptörü ve USB-C ile Lightning kablosu ile sağlanıyor. Lafı fazla uzatmadan sizleri yayınlanan video ile baş başa bırakıyorum.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı