iPhone 8 Plus'ın Hızlı Şarj Rezilliği - TeknoDiot.com

iPhone 8 Plus’ın Hızlı Şarj Rezilliği

Abone Ol 

Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 8 Plus modeli hızlı şarj sorunu devam ediyor. iPhone 7 Plus daha hızlı sürede şarj oluyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Apple‘ın uzun zamandır hızlı şarj teknolojisini kullanmıyordu. 12 Eylül’de Apple, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modelleri ile birlikte bu modellerde hızlı şarj özelliği geldi. Ancak iPhone 8 Plus modelinde bu özellik iPhone 7 Plus‘a göre daha yavaş şarj oluyor. Olay çok değişik iPhone 8 Plus‘da hızlı şarj özelliği varken iPhone 7 Plus modelinde bu özellik yok ancak daha iPhone 8 Plus modeli hızlı şarj konusunda hayal kırıklığı yaratmış durumda.

:: iPhone 8 vs Samsung Galaxy S8 Su Altı Testi!

:: Bir iPhone 8 Plus Daha Patladı

:: Apple’dan Yeni iPhone 8 Plus Reklamı!

XEETECHCARE YouTube kanalında yayınlanan bir video, iPhone 8 Plus‘ın hızlı şarj özelliği konusunda heyecanlanmanın hiçbir nedeni olmadığını gösteriyor. Çünkü bu özellik aslında iPhone 7 Plus’daki standart şarjdan daha yavaş. YouTube’da videoda kanıtlanmış durumda. iPhone 8‘de hızlı şarj işlemi yalnızca Apple 29W USB-C güç adaptörü ve USB-C ile Lightning kablosu ile sağlanıyor. Lafı fazla uzatmadan sizleri yayınlanan video ile baş başa bırakıyorum.

Göz atın:   Apple, Kullanıcı Verilerini Saklamak İstiyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!