iPhone 7 İçin Üzücü Haber Geldi! - TeknoDiot.com

iPhone 7 İçin Üzücü Haber Geldi!

Abone Ol 

Apple’ın halen çok satan iPhone modeli olan iPhone 7 için üzücü haber geldi. iPhone 7 alacakları da ilgilendiren bir haber.

takipçi satın al
takipçi satın al

12 Eylül tarihinde yeni iPhone modellerini tanıtan Apple, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modelleri piyasaya çıktığı gün, Apple 256GB iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ürünlerini tanıtmayı bırakmıştı. Apple Store’dan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin 256 GB depolama kapasiteli modelini artık alamayacaksınız. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın artık yalnızca 32 GB ve 128 GB versiyonlarını satın alabiliyorsunuz.

iPhone 7 İçin Üzücü Haber Geldi!

Apple, neden böyle bir yola girdi hemen açıklayalım. Yeni iPhone modelleri iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinin 256 GB versiyonlarının satışlarını arttırmak amacı ile iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin 256 GB versiyonlarını satıştan kaldırdı. Aslında kısaca Apple şirketi tarafından bir satış politikası uygulandığı anlamına geliyor. Birde açıklanan ilginç bilgiyi sizinle paylaşalım.

:: Satışa Çıkacağı Gün iPhone X Alacaklara Güzel Haber!

:: Oyuncuları Sevindirecek Haber: GTA 6 Ortaya Çıktı!

Google aramalarında iPhone 7’nin iPhone 8’e oranla daha fazla aranması Apple için işlerin istendiği gibi gitmediğini gösteriyor. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinin satışı şuanda beklenenin altında ve bu sebeplerin bir tanesi ise iPhone X’in daha piyasaya çıkmamış olması. Belkide iPhone X satışları fırlayacaktır.

 

Göz atın:   Elon Musk Türkiye’ye Geliyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu