TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » iPhone 7 İçin Üzücü Haber Geldi!

iPhone 7 İçin Üzücü Haber Geldi!

iPhone 7 İçin Üzücü Haber Geldi!

Apple’ın halen çok satan iPhone modeli olan iPhone 7 için üzücü haber geldi. iPhone 7 alacakları da ilgilendiren bir haber.

12 Eylül tarihinde yeni iPhone modellerini tanıtan Apple, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modelleri piyasaya çıktığı gün, Apple 256GB iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ürünlerini tanıtmayı bırakmıştı. Apple Store’dan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin 256 GB depolama kapasiteli modelini artık alamayacaksınız. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın artık yalnızca 32 GB ve 128 GB versiyonlarını satın alabiliyorsunuz.

iPhone 7 İçin Üzücü Haber Geldi!

Apple, neden böyle bir yola girdi hemen açıklayalım. Yeni iPhone modelleri iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinin 256 GB versiyonlarının satışlarını arttırmak amacı ile iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin 256 GB versiyonlarını satıştan kaldırdı. Aslında kısaca Apple şirketi tarafından bir satış politikası uygulandığı anlamına geliyor. Birde açıklanan ilginç bilgiyi sizinle paylaşalım.

:: Satışa Çıkacağı Gün iPhone X Alacaklara Güzel Haber!

:: Oyuncuları Sevindirecek Haber: GTA 6 Ortaya Çıktı!

Google aramalarında iPhone 7’nin iPhone 8’e oranla daha fazla aranması Apple için işlerin istendiği gibi gitmediğini gösteriyor. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinin satışı şuanda beklenenin altında ve bu sebeplerin bir tanesi ise iPhone X’in daha piyasaya çıkmamış olması. Belkide iPhone X satışları fırlayacaktır.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Çift Kameralı iPhone XR Modeli Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

Oppo Reno 3 Özellikleri Belli Oldu

Buğra Noyan

ASUS, Yapay Zeka Uygulamaları İçin Geliştirdiği Tinker Edge T Modelini Duyurdu

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.