teknodiot.com
   
     

iPhone 7 İçin Üzücü Haber Geldi!

iPhone 7 İçin Üzücü Haber Geldi! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Apple’ın halen çok satan iPhone modeli olan iPhone 7 için üzücü haber geldi. iPhone 7 alacakları da ilgilendiren bir haber.

12 Eylül tarihinde yeni iPhone modellerini tanıtan Apple, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modelleri piyasaya çıktığı gün, Apple 256GB iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ürünlerini tanıtmayı bırakmıştı. Apple Store’dan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin 256 GB depolama kapasiteli modelini artık alamayacaksınız. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın artık yalnızca 32 GB ve 128 GB versiyonlarını satın alabiliyorsunuz.

iPhone 7 İçin Üzücü Haber Geldi! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Apple, neden böyle bir yola girdi hemen açıklayalım. Yeni iPhone modelleri iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinin 256 GB versiyonlarının satışlarını arttırmak amacı ile iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin 256 GB versiyonlarını satıştan kaldırdı. Aslında kısaca Apple şirketi tarafından bir satış politikası uygulandığı anlamına geliyor. Birde açıklanan ilginç bilgiyi sizinle paylaşalım.

:: Satışa Çıkacağı Gün iPhone X Alacaklara Güzel Haber!

:: Oyuncuları Sevindirecek Haber: GTA 6 Ortaya Çıktı!

Google aramalarında iPhone 7’nin iPhone 8’e oranla daha fazla aranması Apple için işlerin istendiği gibi gitmediğini gösteriyor. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinin satışı şuanda beklenenin altında ve bu sebeplerin bir tanesi ise iPhone X’in daha piyasaya çıkmamış olması. Belkide iPhone X satışları fırlayacaktır.