TeknoDiot
   
   

iPhone 12, Koronavirüs Nedeniyle Tanıtımı Gecikebilir

TeknoDiot iPhone 12, Koronavirüs Nedeniyle Tanıtımı Gecikebilir

Apple’ın iPhone 12 modeli, koronavirüs nedeniyle gecikebilir. Yeni modelinin Mayıs ayına kadar tamamlanacağı bildiriliyor.

iPhone 12 modelinin tanıtımı Eylül ayında planlandı, ancak Apple koronavirüsün ekonomik etkisinin ilk satışları önemli ölçüde azaltacağından endişe ediyor.

Koronavirüs salgını tüm dünyaya yayılmaya devam ediyor. Apple’ın yeni modeli yeni bir rapora göre,  5G bağlantısını destekleyen ilk iPhone olacak yeni modelin Kasım ayına kadar tanıtılmayacağı söyleniyor. Yeni rapor yeni modelin daha da geri itilebileceğini gösteriyor.

Apple yöneticilerinin, koronavirüsün dünyadaki ekonomiler üzerindeki devam eden etkisi nedeniyle yeni nesil cihaza olan talebin alışılmadık derecede düşük olacağı konusunda endişeli oldukları bildiriliyor.

TeknoDiot iPhone 12, Koronavirüs Nedeniyle Tanıtımı Gecikebilir

iPhone 12 serisi tanıtımı gecikecek

Apple, bu yılın Eylül ayına kadar iPhone üretimini hızlandırıp mağaza raflarında alabilse bile, basit gerçek şu ki, tüketiciler bugün bir ay öncesine göre çok daha az harcanabilir gelire sahip.

Buna karşılık, Apple’ın, dünyanın kolektif gözlerinin, daha acil konular nedeniyle yeni modelin etkili bir şekilde göz ardı ettiği bir durumdan kaçınmak istediği bildirildi.

Şu anda olduğu gibi, Amerika Birleşik Devletleri’nin çoğu kilitleme modunda kalıyor ve Kaliforniya gibi bazı eyaletler nüfusun çoğunluğu için “evde kal” direktiflerini yürürlüğe koydu. Sonuç olarak, Apple çalışanları şu anda evden çalışıyor ve bu da iPhone 12’nin piyasaya sürülmesini etkileyebilecek başka bir gerçek.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


HTC’den Kullanıcılara Android Oreo Müjdesi

Buğra Noyan

Oyuncu Telefonu Xiaomi Black Shark 2 Tanıtıldı!

Buğra Noyan

n11.com, 11.11 İndiriminde Rekor Kırdı!

Buğra Noyan