iPhone 11 Gece Modunda Nasıl Performans Sergiliyor? İşte Gece Modu Fotoğraf Örnekleri

iPhone 11, iOS 13’e tamamen entegre edilmiş yepyeni Ultra Geniş ve Geniş kameralarla çift kamera sistemini kullanıyor.

Olağanüstü bir kamera deneyimi için bir akıllı telefonda görülebilecek en yüksek kalitede video çekimi deneyimi ve gelişmiş fotoğraf çekimi özellikleri sunuyor.

Her ne kadar Apple’ın yeni iPhone 11 ve iPhone 11 Pro modelleri için ön siparişler yeni başlamış olsa da ve cihazlar henüz insanlar için uygun olmasa da, bu en az bir kişinin bir tanesini elinde tutmasını ve ilk örneklerini paylaşmasını engellememiştir. Yeni Gece Modunun gerçek dünyada ne kadar iyi uyduğunu ortaya konuluyor.

Tabii ki Apple, bu haftanın başlarında iPhone 11’i tanıttığı zaman kendi Gece Modu fotoğrafçılığı örneğini sundu ve flaş kullanmaya gerek kalmadan son derece düşük ışık koşullarında fotoğrafların nasıl çekilmesine izin vereceğini açıkladı ve kendi örnek fotoğraflarını verdi. etkileyicidir, ancak muhtemelen ideal koşullar altında alınmıştır.

Ancak, 9to5Mac şimdi iPhone 11’de Gece Modu kullanılarak çekilen ilk gerçek dünya görüntüsünün ne olabileceğini keşfetti ve Görünüşe göre Apple’ın vaat ettiği her şey gerçekten olacak.

iPhone 11 Gece Modunda Nasıl Performans Sergiliyor? İşte Gece Modu Fotoğraf Örnekleri

iPhone 11 Gece Modu performansı büyülüyor!

iPhone 11, daha fazla ayrıntıya dikkat çeken genişletilmiş dinamik aralık ve sinematik video stabilizasyonu ile 4K videoyu destekleyen hem Ultra Geniş hem Geniş kameralarla olağanüstü net videolar çeker. Daha geniş alan görünümü ve geniş odak düzlemi sayesinde kullanıcılar Ultra Geniş kamera ile detaylı aksiyon videoları çekebilir.

Çift kamera sistemi, kullanıcıların her kamera arasında kolaylıkla yakınlaştırmasına olanak tanır ve İşitsel Zoom, daha dinamik ses için sesi video çerçevesine uygun hale getirir. iOS 13 ile, yeni, kullanımı kolay Kamera arayüzünde döndürme, kırpma, pozlamayı artırma ve videolara anında filtreler uygulama özelliklerinin tümünü sunan güçlü video düzenleme araçlarına herkes erişebilecek.

Göz atın:   Araştırmalara Göre Kamera Alırken Fiyata Değil Performansa Önem Veriyoruz

iPhone 11 ile, dört kat fazla sahneyi kaydeden ve manzara ve mimari fotoğraflar çekmek, çok yakın çekimler ve daha fazlası için ideal olan, yepyeni Ultra Geniş kamera fotoğraf deneyimini kökten değiştiriyor. Yüzde 100 Odak Piksellerine sahip yeni Geniş sensör Gece modunu mümkün kılıyor.

iPhone 11 az ışıkta çok iş başarıyor!

iPhone 11 Gece Modunda Nasıl Performans Sergiliyor? İşte Gece Modu Fotoğraf Örnekleri

Az ışıklı kapalı ve açık ortamlardaki çekimler için büyük geliştirmeler sunuyor ve sonuçta doğal renklere ve azaltılmış gürültüye sahip daha parlak görüntüler elde ediliyor. Her iki kamera birlikte çalışarak insanlar, hayvanlar, nesneler ve daha fazlası için Portre modunda fotoğrafları mümkün kılıyor.

Yeni nesil Smart HDR, süjede ve arka planda muhteşem vurgulama ve gölge ayrıntılarıyla daha doğal görünen fotoğraflar çekmek için geliştirilmiş yapay öğrenmeden yararlanıyor. Bu sonbaharda çıkacak olan Deep Fusion, A13 Bionic çipteki Neural Engine tarafından etkinleştirilen yeni bir görüntü işleme sistemi. Deep Fusion, fotoğrafları piksel piksel işleme, fotoğrafın her yerinde dokuyu, ayrıntıları ve gürültüyü optimize etmek için geliştirilmiş yapay öğrenmeden yararlanıyor.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu