TeknoDiot
     
     
     

iOS 12 Konsept Videosu Yayınlandı

iOS 12 Konsept Videosu Yayınlandı

iOS 12 sürümü Haziran 2018’de tanıtılacak. Apple’ın mobil cihazlarında bulunan işletim sistemi iOS’un 12. sürümü hakkında bir konsept videosu yayınlandı. Yayınlanan yeni iOS 12 konsept videosu güncelleme hakkında fikir veriyor.

Apple‘ın işletim sistemi iOS’un yeni versiyonu iOS 12 sürümü, WWDC 2018’de tanıtılacak. Bu arada WWDC 2018 bu yılın Haziran ayı içerisinde düzenlenecek. Apple, iOS 12 ile yazılım sürümleri açısından büyük bir değişikliğe gidiyor. Şirket mühendislerinin daha iyi hizmet verebilmeleri ve sunulacak bir özelliğin kusursuz olmasını sağlamak adına yeni bir strateji hazırladı. Buna göre, eğer bir özellik hazır değilse mühendislerin bu özelliği gelecek yıllara bırakma seçeneği olacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”12696″]

Andrew Vega ve Maximos Angelakis’in yayınladığı yeni iOS 12 konsept videosu yeni güncelleme hakkında bazı detaylar vermekte. Yeni yayınlanacak iOS sürümünde kullanıcıları bir çok yenilik bekliyor olacak. Apple, iOS 12’de daima açık modu, FaceTime grup sohbeti, yeni dinamik duvar kağıtları, bildirimlerin gruplanması, yeni kilit ekranı özellikleri ve sistem geneline hakim karanlık mod gibi özellikler olacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


OnePlus, OxygenOS’a Gelecek Yeni Özelliklerin Ayrıntılarını Açıkladı

Buğra Noyan

Apple, iOS 11 Kullanım Oranlarını Yayınladı

Buğra Noyan

Sony Xperia XZ ve XZs, Android 8.0 Oreo’ya Güncelleniyor!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.