iOS 11 Yuvarlak Simge Modu Cihazınıza Hava Katacak - TeknoDiot.com

iOS 11 Yuvarlak Simge Modu Cihazınıza Hava Katacak

iOS cihaz kullananlar, özellikle de iPhone kullanıcılarının hoşuna gidecek bir haber ile birlikteyiz. iOS 11 için Jailbreak gerektirmeyen yuvarlak simge modu yayınlandı.

Apple iOS 11 işletim sistemi için geliştirilen ve Jailbreak gerektirmeyen yeni bir yuvarlak simge modu – teması geliştirildi. Mod uygulamasını App Store’dan indirmeniz gerekli ve üstünde bir kaç ayarlama yapılması. Bu tür modlar ve uygulamalar genellikle Jailbreak isteyen modlardır. Ancak bu mod o modlardan çok çok farklı.

https://teknodiot.com/kali-linux-nedir-ne-ise-yarar-ve-nasil-kurulur-8310.html

Öncelikle ilk olarak FilzaJailed uygulamasını cihazınıza kurmanız gerekmekte.  FilzaJailed, “Ian Beer” tarafından iOS 11 için geliştirilmiş bir dosya yönetim uygulaması. Daha sonra aşağıda bulunan Twitter’dan atılan geliştirici Tweet’inde videoyu izlemek. Adımlar net şekilde videoda anlatılmış durumda. En son olarak da iOS cihazınızı yeninden başlatmanız. Unutmadan şunuda demekte fayda var. Bu işlemler sırasında yaşanabilecek bir olumsuzlukta sorumluğun size aittir.

Göz atın:   En İyi 25 iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max Özellikleri

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu