İnternetten Korsan Dizi ve Filme Yasak! - TeknoDiot.com

İnternetten Korsan Dizi ve Filme Yasak!

Abone Ol 

İnternet üzerinden dizi ve film yayını yapan web siteleri kapanıyor. Kültür Bakanlığı yeni bir yasa tasarısı üzerine uğraştığını doğruladı. 

takipçi satın al
takipçi satın al

Korsan dizi ve film yayını yapan web siteleri tamamen kapanacak. Kurulacak olan yeni merkez ile korsana geçit sağlanmayacak. Dizi ve film telif haklarından dolayı bu düzenleme güzel olacak.

Savcılığın kontrolünde kurulacak olan Dijital Hak İhlalleriyle Mücadele Merkezi, korsan yayın yapan web site ve yerleri tamamen kapatılacak. Korsan dizi ve filmleri izleyenlerde malesef bu durumda üzülecek.

:: İşte Haftanın En Fazla İndirilen Filmleri!

:: Call of Duty WWII Reklamı Filmi Yayınlandı

Bu tasarı ile birlikte oyuncunun, dizi ve film yapımcılarının emekleri de korunmuş olacak. Telif hakkının korunmasının tamamen önüne geçilecek.  Yayın hakları dışında sitelere konulmuş olan tüm içerikler silinecek ve film, dizi siteleri tamamen kapatılacak.

Göz atın:   İnanılmaz Derecede Güçlü Off-Road Elektrikli Bisiklet: Jeep e-bike

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu